Einduitslag clubkampioenschap DZL 2019

Inderdaad. Ons fotojaar zijn we zowat aan het beëindigen. Vrijdag 8 november hadden we onze laatste wedstrijd van fotografisch werkjaar 2019. De kampioenen van zowel groep A als B zijn gekend. In groep A haalde Bart Beernaert de hoogste punten over het ganse jaar. In groep B kon Catherine Delbecque de beste scores wegkapen en zich tot kampioen kronen. Alvast proficiat aan beiden maar uiteraard aan alle deelnemers. Mooie werken waren te zien in beide groepen. Over het ganse jaar mochten we mooie werken krijgen van jullie. Wij, als bestuur zijn dan ook trots op jullie vooruitgang op vlak van fotografie.

Eindrangschikking Groep A

Rangschikking Punten wedstrijd 1 Punten wedstrijd 2 Totaal Auteur
1 223 252 475 Beernaert Bart
2 222 242 464 Vergote Dirk
3 221 236 457 Thanghe Kurt
4 220 233 453 Barbe Hein
5 194 246 440 Maerten Eddy
6 220 215 435 Braet Anne
7 204 225 429 Lagae Raphael
8 208 214 422 Vergote Elien
9 197 210 407 Cloet Jean-Marie
10 195 187 382 Hosten Luk

 

Eindrangschikking Groep B

Rangschikking Punten wedstrijd 1 Punten wedstrijd 2 Totaal Auteur
1 207 233 440 Delbecque Catharine
2 215 222 437 Chiers Johan
3 213 209 422 Verhaeghe Gino
4 207 214 421 Decrocq Francis
5 216 199 415 Barbe Eric
6 212 200 412 Vervacke Frieda
7 199 212 411 Vercruysse Krist
8 204 198 402 Cottyn Jacques
9 194 204 398 Demuynck Nathalie
10 197 188 385 Roelstraete Hilde
11 188 195 383 Verbrugghe Erwig
12 0 209 209 Poot Gino
13 207 0 207 Depaemelaere Koen
14 202 0 202 Devries Eric
15 194 0 194 Joseph Rafael
16 190 0 190 Parmentier Danny
17 0 190 190 Vandeplassche Roland
18 181 0 181 Wallaert Kristijn
19 181 0 181 Esteves Thelma

 

Uitslag wedstrijd 2 Groep A

Foto nr Naam Naam van het werk Totale score
2 Hosten Luk olijven 36
12 Hosten Luk opaal4 45
22 Hosten Luk sassovivo 31
32 Hosten Luk spoleto 36
42 Hosten Luk spoleto1 39
3 Barbe Hein Ethiopian sisters 48
13 Barbe Hein Houten golfbreker Wissant 46
23 Barbe Hein Geladobaboon 45
33 Barbe Hein Namibian shipwreck 47
43 Barbe Hein The dresser 47
4 Braet Anne avondrood 49
14 Braet Anne genieten 40
24 Braet Anne palen 44
34 Braet Anne pluimstaart 43
44 Braet Anne verstoppertje 39
5 Vergote Elien Gare Bizar 40
15 Vergote Elien Gothic 46
25 Vergote Elien L’escalier 41
35 Vergote Elien Piespotten 42
45 Vergote Elien Tealady 45
6 Cloet Jean-Marie ochtend 46
16 Cloet Jean-Marie Sharon 39
26 Cloet Jean-Marie treinwagon 40
36 Cloet Jean-Marie samen 42
46 Cloet Jean-Marie Kinderdijk 43
7 Lagae Raphael Aandachtige Blauwgent 47
17 Lagae Raphael Ankerend Fregatjong 41
27 Lagae Raphael Nieuwsgierige zeeleguaan 45
37 Lagae Raphael Op haar nest 44
47 Lagae Raphael Rustend Monstertje 48
8 Maerten Eddy Bevruchting 49
18 Maerten Eddy GlasFles 49
28 Maerten Eddy Mijn Manneke 50
38 Maerten Eddy zeepalen 47
48 Maerten Eddy Gekke Trio 51
9 Vergote Dirk Naakte Kiki 49
19 Vergote Dirk Relax 47
29 Vergote Dirk Strand Knokke-Heist 46
39 Vergote Dirk Groene bladsnuitkever 48
49 Vergote Dirk Moeder en baby 52
10 Beernaert Bart a lost fairy tale 49
20 Beernaert Bart Book of dragons 50
30 Beernaert Bart De kat en de dansende muizen 50
40 Beernaert Bart Sweet dreams 51
50 Beernaert Bart The Milky Way Bali 52
1 Thanghe Kurt herfst 45
11 Thanghe Kurt ijsvogel 49
21 Thanghe Kurt kool en pimpelmees 46
31 Thanghe Kurt naar-links 45
41 Thanghe Kurt spiegeling 51

Uitslag wedstrijd 2 Groep B

Foto nr Naam Naam van het werk Totale score
2 Delbecque Catharine Halloween 47
18 Delbecque Catharine Kermit 46
34 Delbecque Catharine Libel 47
50 Delbecque Catharine Triplets 41
66 Delbecque Catharine Wimereux 52
3 Decrocq Francis Grasmaaier 43
19 Decrocq Francis Herfst 43
35 Decrocq Francis Klaproos 50
51 Decrocq Francis Paddenstoel 43
67 Decrocq Francis Pauw 35
4 Cottyn Jacques deze morgen 38
20 Cottyn Jacques Herfstkleur 33
36 Cottyn Jacques Herfst 39
52 Cottyn Jacques kraaiveld 49
68 Cottyn Jacques menensluis 39
5 Vervacke Frieda Blauwe zwembad 35
21 Vervacke Frieda De stoel 39
37 Vervacke Frieda Kraanvogel 41
53 Vervacke Frieda Molens Kinderdijk 45
69 Vervacke Frieda Tijgerbad 40
6 Verbrugghe Erwig Lost 34
22 Verbrugghe Erwig Mermaid 43
38 Verbrugghe Erwig My Dog 35
54 Verbrugghe Erwig OldOurYoung 37
70 Verbrugghe Erwig Peacefull 46
7 Demuynck Nathalie Challenge 43
23 Demuynck Nathalie Op uitkijk 42
39 Demuynck Nathalie Rooms with a view 39
55 Demuynck Nathalie Une histoire 41
71 Demuynck Nathalie Zen 39
8 Verhaeghe Gino Bee@Work 44
24 Verhaeghe Gino Bentley 42
40 Verhaeghe Gino madeliefjes 41
56 Verhaeghe Gino Opaalkust 43
72 Verhaeghe Gino Zeilwagen 39
9 Roelstraete Hilde baby traan 33
25 Roelstraete Hilde havenhuis 38
41 Roelstraete Hilde himba vrouw 33
57 Roelstraete Hilde Man Sri Lanka 43
73 Roelstraete Hilde Theeplukster 41
10 Vandeplassche Roland Brussel fietst 38
26 Vandeplassche Roland Mijn droom 37
42 Vandeplassche Roland Parijs anders 35
58 Vandeplassche Roland Park in Madrid 39
74 Vandeplassche Roland Rustplaats 41
11 Barbe Eric Opgraving 34
27 Barbe Eric In gedachten 44
43 Barbe Eric Moeilijk parcour 42
59 Barbe Eric Surprised 40
75 Barbe Eric Vrolijke Noa 39
13 Chiers Johan Annemieke 42
29 Chiers Johan Julia-Yaroshenko 01 45
45 Chiers Johan Julia-Yaroshenko 02 45
61 Chiers Johan Viktoriia-Aliko 01 44
77 Chiers Johan Viktoriia-Aliko 02 46
14 Poot Gino grw 43
30 Poot Gino GRW 42
46 Poot Gino Ieper 1 39
62 Poot Gino Ieper 39
78 Poot Gino Last Post 46
16 Vercruysse Christ green beauty 43
32 Vercruysse Christ met de lach in de baard 39
48 Vercruysse Christ van grauw tot blauw 45
64 Vercruysse Christ visgericht 40
80 Vercruysse Christ warme winterzon voor iedereen 45

Uitslag 1ste clubwedstrijd 2019

De kop is eraf. Drie collega fotografen van fotoclub Aquarius Veldegem hebben de taak op zich genomen om onze werken te beoordelen. Niet iedereen was het eens met hun mening. Maar sportief zijn we en leggen ons neer bij hun mening.

Uitslag groep A

FotonummerAuteurTitelScore op 60 punten
1Thanghe KurtEekhoorn45
11Thanghe KurtIjsvogel op rietstengel45
21Thanghe KurtKauw44
31Thanghe KurtKoppel ijsvogels48
41Thanghe KurtRoodborst39
2Hosten LukChili2019(2)39
12Hosten LukChili2019(3)41
22Hosten LukChili2019(4)37
32Hosten LukChili201942
42Hosten LukUmbrië36
3Barbe HeinTsara Kombafischer44
13Barbe HeinMadagirl45
23Barbe HeinZebu-driver47
33Barbe HeinNext Generation48
43Barbe HeinNamibian Flamingo's36
4Braet AnneBekermos42
14Braet AnneGroenling47
24Braet AnneGrote bonte specht41
34Braet AnneHagedis43
44Braet AnneRoodborst47
5Vergote ElienAvondwandeling42
15Vergote ElienCampo Santo40
25Vergote ElienCarnac plage36
35Vergote ElienDen uil van ´t spel40
45Vergote ElienTrapsgewijs50
6Cloet Jean-MariePier46
16Cloet Jean-MarieZonder woorden35
26Cloet Jean-MarieMistig37
36Cloet Jean-MarieEenzaam39
46Cloet Jean-MarieVerlaten40
7Lagae RaphaelMichelle38
17Lagae RaphaelSchoenlapperskopie42
27Lagae RaphaelWitzwarte rijst36
37Lagae RaphaelYunnan blue46
47Lagae RaphaelZinnia 142
8Maerten EddyDonkere Poort38
18Maerten EddyKathedraal37
28Maerten EddyRoue de Paris40
38Maerten EddyLijnenspel39
48Maerten EddyPleintje40
9Vergote DirkClose up azuurwaterjuffer47
19Vergote DirkConcurrentie48
29Vergote DirkHouvast38
39Vergote DirkPoupée Vénitienne47
49Vergote DirkScheidingsmuur42
10Beernaert BartJump43
20Beernaert BartPretty girl48
30Beernaert BartRavens from Venice44
40Beernaert BartThe girl with the violin47
50Beernaert BartThee time41

Voorlopige rangschikking

223 Beernaert Bart
222 Vergote Dirk
221 Thanghe Kurt
220 Braet Anne
220 Barbe Hein
208 Vergote Elien
204 Lagae Raphael
197 Cloet Jean-Marie
195 Hosten Luk
194 Maerten Eddy

Uitslag groep B

FotonummerAuteurTitelScore op 60 punten
1Parmentier DannyNiet voor doetjes37
17Parmentier DannyOp stap36
33Parmentier DannyVerleiden40
49Parmentier DannyWhite birds37
65Parmentier DannyZonder40
2Delbecque CatharineAlien41
18Delbecque CatharineChobe45
34Delbecque CatharineDerma en andere logica39
50Delbecque CatharineEtosha41
66Delbecque CatharineVeggie41
3Decrocq FrancisKortrijk38
19Decrocq FrancisLuik43
35Decrocq FrancisOpaalkust44
51Decrocq FrancisRotterdam42
67Decrocq FrancisStuderen40
4Cottyn Jacquesavond38
20Cottyn Jacquesnonkel39
36Cottyn JacquesSaharah40
52Cottyn JacquesSari42
68Cottyn Jacqueswinter45
5Vervacke FriedaBallenfontein41
21Vervacke FriedaHeermoes42
37Vervacke FriedaLocomotief38
53Vervacke FriedaOntluikende paardeploem44
69Vervacke FriedaRogierplein47
6Verbrugghe ErwigBluesky40
22Verbrugghe ErwigHobo36
38Verbrugghe ErwigPoleDancer34
54Verbrugghe ErwigPoleFlyer41
70Verbrugghe ErwigWatchOut37
7Demuynck NathalieDecalage41
23Demuynck NathalieFree me40
39Demuynck NathalieGrant my wishes37
55Demuynck NathalieHosho Uejima40
71Demuynck NathalieSpringtime36
8Verhaeghe Ginoblauwtje39
24Verhaeghe GinoBrugge44
40Verhaeghe Ginodauwdruppeltjes40
56Verhaeghe GinoHallerbos42
72Verhaeghe Ginorally48
9Roelstraete Hildegnoe35
25Roelstraete Hildenamib Herero43
41Roelstraete Hildenamib man43
57Roelstraete HildeNY35
73Roelstraete Hildeprooi41
10Joseph RafaelDuifOpTerrasInPeru37
26Joseph Rafaelkasteel43
42Joseph RafaelMotocrosscircuitKomen35
58Joseph RafaelPinguinsInPeru38
74Joseph RafaelRodePelikaanInBolivië41
11Wallaert Kristijneen hotel in het voorjaar33
27Wallaert Kristijnoona32
43Wallaert KristijnProximus Towers39
59Wallaert Kristijnsamensel van natuur en hoogbouw39
75Wallaert Kristijnzeilenwedstrijd te oostende38
12Esteves ThelmaMOMENTS OF LIFE37
28Esteves ThelmaLOOK UP36
44Esteves ThelmaTHE BRIDGE33
60Esteves ThelmaHANDSOME SOLDIER40
76Esteves ThelmaRED BULL FANS35
13Chiers JohanAnnemieke42
29Chiers JohanKate Snig0144
45Chiers JohanKate Snig0241
61Chiers JohanLore41
77Chiers JohanNikita47
14Devries EricIerland40
30Devries Erickayala39
46Devries Ericmijn viool42
62Devries EricNatacha40
78Devries Ericverborgen paradijs41
15Depaemelaere KoenDzlenco34
31Depaemelaere Koenlandkaart48
47Depaemelaere KoenMartini44
63Depaemelaere KoenProxy142
79Depaemelaere Koenpyamarups39
16Vercruysse ChristAan de feestdis36
32Vercruysse ChristCindy42
48Vercruysse ChristHerfstspiegel41
64Vercruysse ChristPorselein40
80Vercruysse ChristVlinderbloesem40
2,1Barbe EricBaardige Eric42
18,1Barbe EricSelfie maken37
34,1Barbe EricSelfie52
50,1Barbe EricUitkijken43
66,1Barbe EricVerbazing42

Voorlopige rangschikking

216 Barbe Eric
215 Chiers Johan
213 Verhaeghe Gino
212 Vervacke Frieda
207 Delbecque Catharine
207 Decrocq Francis
207 Depaemelaere Koen
204 Cottyn Jacques
202 Devries Eric
199 Vercruysse Krist
197 Roelstraete Hilde
194 Demuynck Nathalie
194 Joseph Rafael
190 Parmentier Danny
188 Verbrugghe Erwig
181 Wallaert Kristijn
181 Esteves Thelma

 

Uitslag “Beste foto van 2018”

2018 is reeds enkele weken achter de rug. In 2016 hadden we onze laatste fotowedstrijd. Eigenlijk vonden we dit jammer dit item niet meer aan te bieden. Daarom besloten we dit in 2018 opnieuw in te voeren. In het verleden mochten we telkenmale mooie werken aan de jury aanbieden. Dit jaar was dit niet anders. Hieronder tonen we jullie de 10 beste.

 

Resultaten wedstrijd
AuteurTitel werktotaal score op 40
Barbe Hein 24-Deadvlei37.25
Barbe Hein 66-Oysters at Bretagne37
Beernaert Bart46-Love for elephants36.75
Beernaert Bart67-Remember World War 136.25
Cottyn Jacques49-Saharah35.75
Verhaeghe Gino63-Gravensteen35
Barbe Hein 45-House between rocks34.5
Delbecque Catharine51-Oker34.25
Vervacke Frieda85-Strandcabines34.25
Beernaert Bart25-Best friends34
Braet Anne04-Geaderd witje33.5
Parmentier Danny14-Cwxrm33.5
Tanghe Kurt16-Eekhoorn33.5
Maerten Eddy77-Slaap Zacht33.5
Tanghe Kurt58-Spiegelmees33.25
Beernaert Bart03-Beet!33
Verbrugghe Erwig17-Bittersweet33
Vergote Dirk19-Na de bui33
Braet Anne26-Kuifmees33
Parmentier Danny36-Emotion33
Vergote Dirk40-Championette33
Tanghe Kurt37-Parende ijsvogels32.75
Vergote Dirk82-Pronkend roodborstje32.75
Demuynck Nathalie31-No words to convey32
Vervacke Frieda64-Poppies Sunset32
Chiers Johan27-Vita Goncharuk 0131.75
Delbecque Catharine30-Inspiratieloos31.75
Vergote Elien83-Wimereux31.75
Barbe Hein 02-Big and little Jumbo31.5
Vergote Elien20-Can't Live in a Living Room31.5
Braet Anne47-Roodborstje31.25
Lagae Rapha?l55-Uitblazen31
Braet Anne68-Rups koninginnepage30.5
Vergote Dirk61-Op zoek30.25
Decrocq Francis07-Doorgang30
Maerten Eddy13-Ice Tea 130
Lagae Rapha?l34-Smakelijk30
Verbrugghe Erwig59-Leila30
Hostens Luk75-Toscane2018 30
Lagae Rapha?l76-Kinderspel30
Parmentier Danny78-Zonder titel II30
Tanghe Kurt79-Toen stond de tijd stil30
Maerten Eddy35-Duoglass29.75
Chiers Johan05-Vic29.5
Demuynck Nathalie52-On the moove29.5
Decrocq Francis71-Naomi29.5
Barbe Eric44-Konginnepage29.25
Chiers Johan48-Vita Goncharuk 0229.25
Hostens Luk11-Toscane2018 e29
Hostens Luk33-Castello29
Vergote Elien62-Sofa29
Barbe Eric65-Mistige herfstdag29
Delbecque Catharine72-Total Loss29
Roelstraete Hilde15-Zusjes28.75
Vergote Elien41-Marcel28.75
Vercruysse Chris81-Vlinderbloesem28.5
Verhaeghe Gino84-Paddenstoel28.5
Depaemelaere Koen53-Kruispunt 228
Cottyn Jacques06-Rome27.5
Delbecque Catharine08-Birkenau27.5
Vercruysse Chris60-Op de uitkijk27.5
Demuynck Nathalie09-Nieuwsgierig27.25
Verhaeghe Gino21-Bloem27.25
Barbe Eric23-Eitjes beschermen27
Hostens Luk54-Castello 226.75
Chiers Johan69-Vita Goncharuk 0326.75
Lagae Rapha?l12-Onderonsje26.5
Vercruysse Chris39-Berusting26.5
Vervacke Frieda22-Kruiken26
Maerten Eddy56-Waterhoofd met mes25.5
Verbrugghe Erwig38-Blackwater25.25
Verhaeghe Gino42-Draaimolen24.75
Cottyn Jacques28-Rose24.5
Decrocq Francis50-Molenaar24.5
Verbrugghe Erwig80-Rose-bewerkt24.5
Vercruysse Chris18-Kraanvogels in de vlucht24
Vervacke Frieda43-Kubuswoningen24
Depaemelaere Koen74-Rangeren24
Depaemelaere Koen10-De hond23.5
Decrocq Francis29-Lausanne23.5
Parmentier Danny57-Pont de Normandie23
Cottyn Jacques70-Zonnige dag22.5
Depaemelaere Koen32-Hoogspanning22
Demuynck Nathalie73-See you21.5
Barbe Eric01-De Broeltorens20

 

 

Einduitslag DZL clubkampioenschap 2018

De laatste wedstrijd van 2018 is voltrokken. Een competente jury had de opdracht de werken uit zowel groep A als B te beoordelen. Eenmaal de resultaten bekend zijn deze samengevoegd met de punten van de 1ste wedstrijd. Dit totaal geeft onderstaande rangschikking in beide groepen. Tevens de kampioenen  in A en B. Uiteindelijk zijn alle deelnemers kampioen hoor. We doen het uit liefde voor onze hobby, de fotografie. Maar een beetje competitie kunnen we wel waarderen. Globaal gezien over het ganse jaar moeten we zeker niet onderdoen tegenover andere clubs. Mooie werken hebben we mogen aanschouwen.

Eindrangschikking Groep A
EindrangschikkingDeelnemerTotaal wedstrijd 1Totaal wedstrijd 2Totaal
1Hein Barbe245242487
2Bart Beernaert225253478
3Dirk Vergote230229459
4Eddy Maerten226225451
5Raphael Lagae226222448
6Anne Braet223220443
7Jean-Marie Cloet218218436
8Elien Vergote213214427
9Luk Hostens2022016418
10Eric Barbe199211410
Eindrangschikking Groep B
EindrangschikkingDeelnemerTotaal wedstrijd 1Totaal wedstrijd 2Totaal
1Kurt Thanghe232261493
2Delbecque Catharine
236217453
3Vercruysse Chris
224216440
4Demuynck Nathalie
213227440
5Parmentier Danny
212226438
6Chiers Johan
200237437
7Depaemelaere Koen
220210430
8Vervacke Frieda
201224425
9Decrocq Francis
199217416
10Cottyn Jacques
200207407
11Verhaeghe Gino
202204406
12Breyne Rik
2220222
13Parmentier Jonas
2080208
14Verbrugghe Erwig
0206206
15Vandeplassche Roland
1960196
16Vanden Buverie Nicole
1960196
17Vanneste Michiel
1940194
Uitslag wedstrijd 2 Groep A 
FotonummerAuteurTitelPunten op 60
1Cloet Jean-MarieOp rust 0143
11Cloet Jean-Mariegoesting39
21Cloet Jean-Marieeenzaam48
31Cloet Jean-Mariebellenblazen46
41Cloet Jean-Marieblad 0542
2Barbe EricMisty and cold43
12Barbe EricEitjes beschermen41
22Barbe EricLeve de bevrijding40
32Barbe EricMistige herfstdag46
42Barbe EricKoninginnepage41
3Vergote ElienCanard Bizar42
13Vergote ElienCan't Live In A Living Room48
23Vergote ElienPoco Loco41
33Vergote Elient Kleinste kamerke40
43Vergote ElienWimereux43
4Beernaert BartBEET !51
14Beernaert BartBest friends50
24Beernaert Bartfloating on roses47
34Beernaert BartLove for elephants53
44Beernaert BartRemember world War 152
5Braet AnneBloedrode heidelibel43
15Braet AnneBoomkikker46
25Braet AnneGeaderd witje46
35Braet AnneKraakje52
45Braet AnneRups koninginnenpage33
6Barbe HeinBoer op rust46
16Barbe HeinOekrainman44
26Barbe HeinOysters at Bretagne53
36Barbe HeinThe Funny boy50
46Barbe HeinHouse between rocs49
7Vergote DirkNa de bui-346946
17Vergote DirkChampionette48
27Vergote DirkSite car duel_217046
37Vergote DirkTreinspoor44
47Vergote DirkQuadrace45
8Hostens Luktoscane2018a46
18Hostens Luktoscane2018b43
28Hostens Luktoscane2018c42
38Hostens Luktoscane2018d43
48Hostens Luktoscane2018e42
9Lagae Raphaelbezige bij45
19Lagae RaphaelMichelle42
29Lagae Raphaelsmakelijk46
39Lagae Raphaeluitblazen46
49Lagae Raphaelkleurrijk43
10Maerten Eddy5 stoeltjes41
20Maerten EddyDuikers45
30Maerten EddyPlets46
40Maerten EddyDe Bij38
50Maerten EddySlaap zacht55
Uitslag wedstrijd 2 Groep B
FotonummerAuteurTitelPunten op 60
1Delbecque CatharineBirkenau40
17Delbecque CatharineInspiratieloos47
33Delbecque CatharineKangoeroewoning42
49Delbecque CatharineNever Ending Bench43
65Delbecque CatharinePulp Fiction45
2Parmentier Dannycwxrm47
18Parmentier DannyEmotion47
34Parmentier Dannytroost40
50Parmentier Dannywij hebben dorst43
66Parmentier Dannyzonder titel49
3Decrocq FrancisCavrois43
19Decrocq FrancisDoorgang45
35Decrocq FrancisEindhoven42
51Decrocq FrancisNaomi43
67Decrocq FrancisSurprice44
4Vervacke FriedaKubuswoningen47
20Vervacke FriedaPoppies Sunset46
36Vervacke FriedaToerenflats Rotterdam42
52Vervacke FriedaDelftse Poort41
68Vervacke FriedaStrandcabines48
5Verhaeghe Ginobloem43
21Verhaeghe GinoBrugge41
37Verhaeghe Ginodraaimolen39
53Verhaeghe Ginopaddenstoel41
69Verhaeghe GinoRally40
6Cottyn Jacquescatering48
22Cottyn Jacquesde panne37
38Cottyn Jacquesieper44
54Cottyn Jacquesleieboorden39
70Cottyn Jacquesrose39
7Chiers JohanNaomi0146
23Chiers JohanVic47
39Chiers JohanVita-Goncharuk-0149
55Chiers JohanVita-Goncharuk-0247
71Chiers JohanVita-Goncharuk-0348
8Parmentier Jonasgeen deelname0
24Parmentier Jonasgeen deelname0
40Parmentier Jonasgeen deelname0
56Parmentier Jonasgeen deelname0
72Parmentier Jonasgeen deelname0
9Depaemelaere Koenboeren241
25Depaemelaere Koendehond45
41Depaemelaere Koenkruispunt245
57Depaemelaere Koenrotsformatie137
73Depaemelaere Koenrotsformatie342
10Thanghe Kurteekhoorn53
26Thanghe Kurtkuifmees53
42Thanghe Kurtparende ijsvogel54
58Thanghe Kurtspiegelmees53
74Thanghe Kurtzwarte mees48
11Vanneste Michielgeen deelname0
27Vanneste Michielgeen deelname0
43Vanneste Michielgeen deelname0
59Vanneste Michielgeen deelname0
75Vanneste Michielgeen deelname0
12Demuynck NathalieGroepsrust41
28Demuynck NathalieLes expériences43
44Demuynck NathalieNo words to convey49
60Demuynck NathalieOn the moove47
76Demuynck NathalieSensation47
13Breyne Rikgeen deelname0
29Breyne Rikgeen deelname0
45Breyne Rikgeen deelname0
61Breyne Rikgeen deelname0
77Breyne Rikgeen deelname0
14Vandeplassche Rolandgeen deelname0
30Vandeplassche Rolandgeen deelname0
46Vandeplassche Rolandgeen deelname0
62Vandeplassche Rolandgeen deelname0
78Vandeplassche Rolandgeen deelname0
15Vanden Buverie Nicolegeen deelname0
31Vanden Buverie Nicolegeen deelname0
47Vanden Buverie Nicolegeen deelname0
63Vanden Buverie Nicolegeen deelname0
79Vanden Buverie Nicolegeen deelname0
16Vercruysse Chrisherfststoeltjes41
32Vercruysse Chrisop de uitkijk41
48Vercruysse Chrisop eigen vleugels42
64Vercruysse Chrisop hazenpad47
80Vercruysse Chriswinterlicht45
17.1Verbrugghe ErwigBittersweet44
33.1Verbrugghe ErwigCurre37
49.1Verbrugghe ErwigLeila39
65.1Verbrugghe ErwigRose42
81.1Verbrugghe ErwigWater44

 

 

 

Uitslag van de 1ste clubwedstrijd 2018

Onze eerste clubwedstrijd 2018 is een feit. De beelden van groep B hadden een vernieuwender karakter dan de beelden van groep A.  Als jury konden we rekenen op Patrick Desmet, Erik Pauwels en Frans Vandemeulebroucke. Deze mensen hebben voortreffelijk hun opdracht volbracht. Pas op 14 december houden we onze 2de clubwedstrijd. We mochten heel wat  kwaliteit aanschouwen. Ook verwachten we op het einde van het jaar dit opnieuw te kunnen doen.

 

Uitslag groep A

FotonummerAuteurTitelBehaalde score op 60
1Cloet Jean-Marievreugde40
11Cloet Jean-Mariekrachtig36
21Cloet Jean-Marieopendeur50
31Cloet Jean-Marieschaduw46
41Cloet Jean-Marieontkoppeld46
2Barbe EricDe bewaking46
12Barbe EricIngetogen38
22Barbe EricJonge bezoeker38
32Barbe EricLandschapskunstwerk37
42Barbe EricS.O.S.40
3Vergote ElienDownstairs41
13Vergote ElienDrie op een rij41
23Vergote ElienKrakkemikkig41
33Vergote ElienOil43
43Vergote ElienSofa47
4Beernaert BartFairy Tale47
14Beernaert BartLars41
24Beernaert BartPiratenschip43
34Beernaert BartWinter in de Hoge Venen48
44Beernaert BartWinter in de Hoge Venen 246
5Braet Annekijk eens naar het vogeltje42
15Braet Annefranco belge41
25Braet Annegeel met zwarte stippen48
35Braet AnneIlias44
45Braet Annekuifmees48
6Barbe HeinMoeder en kind49
16Barbe HeinbijeneterNam46
26Barbe HeinDeadvlei50
36Barbe HeinBig and little Jumbo47
46Barbe HeinMongol girl53
7Vergote DirkOp zoek46
17Vergote DirkPronkend Roodborstje48
27Vergote DirkKleine zilverreiger op jacht40
37Vergote DirkSluipend49
47Vergote DirkSplash47
8Hostens LukBeaufort 201837
18Hostens Lukcquimbo40
28Hostens Lukmeeuwchili42
38Hostens Lukqueltehue41
48Hostens Lukzeeleeuw42
9Lagae RaphaelBrave opa36
19Lagae RaphaelDe Rode Aarde49
29Lagae RaphaelGouden Morgenstond48
39Lagae RaphaelKinderspel44
49Lagae RaphaelTrouwe Vrienden49
10Maerten EddyKerstbal 239
20Maerten EddyIce Tea 147
30Maerten EddyDuaglass49
40Maerten EddyVlieg 346
50Maerten EddyWaterhoofd met Mes45
RangschikkingTotale scoreAuteur
1245Barbe Hein
2230Vergote Dirk
3226Maerten Eddy
4226Lagae Raphael
5225Beernaert Bart
6223Braet Anne
7218Cloet Jean-Marie
8213Vergote Elien
9202Hostens Luk
10199Barbe Eric

Uitslag groep B

FotonummerAuteurTitelBehaalde score op 60
1Delbecque CatharineBonte ijsvogel45
17Delbecque CatharineBunker in Zuydcoote49
33Delbecque CatharineHimba dorp44
49Delbecque CatharineOker50
65Delbecque CatharineTotal loss48
2Parmentier Dannymet ballon op stap35
18Parmentier Dannyavondlicht40
34Parmentier Dannyop weg naar40
50Parmentier Dannypont de Normandie49
66Parmentier Dannyzandloper48
3Decrocq FrancisBernadette33
19Decrocq FrancisKlaprozen38
35Decrocq FrancisLausanne43
51Decrocq FrancisLicht41
67Decrocq FrancisMolenaar44
4Vervacke FriedaBerenbalkon32
20Vervacke FriedaKruiken37
36Vervacke FriedaTriestig Venetiaantje39
52Vervacke FriedaKoffiemaker44
68Vervacke FriedaToepe Tattoo49
5Verhaeghe Ginokopie39
21Verhaeghe Ginokopie 247
37Verhaeghe Ginokopie 337
53Verhaeghe Ginozonder titel 141
69Verhaeghe Ginozonder titel 238
6Cottyn Jacquesbourgbourg37
22Cottyn Jacqueseinde42
38Cottyn Jacquesescalles44
54Cottyn Jacquesleieboorden39
70Cottyn Jacquesmonsieur jacques38
7Chiers JohanLaura35
23Chiers JohanNaomi 0143
39Chiers JohanNaomi 0242
55Chiers JohanRaven-Black 0139
71Chiers JohanRaven-Black 0241
8Parmentier JonasAfrican bird39
24Parmentier JonasCommunie39
40Parmentier JonasGespot42
56Parmentier JonasKameleon40
72Parmentier JonasSaksun Church48
9Depaemelaere KoenDekeyzer37
25Depaemelaere KoenGoud44
41Depaemelaere KoenHoogspanning46
57Depaemelaere KoenLandkaart42
73Depaemelaere KoenRangeren51
10Thanghe Kurtfocus36
26Thanghe Kurtkingfischer46
42Thanghe Kurtready to fly53
58Thanghe Kurtthis is the end44
74Thanghe Kurttoen stond de tijd stil53
11Vanneste MichielCascais Portugal35
27Vanneste Michielgele ganzenbloem35
43Vanneste MichielJaguar 142
59Vanneste MichielJaguar 237
75Vanneste MichielWolkenkrabber45
12Demuynck NathalieBedachtzaam44
28Demuynck NathalieFjord uit zicht36
44Demuynck NathalieMalt spirit39
60Demuynck NathalieSee you47
76Demuynck NathalieStilleven47
13Breyne RikIn afwachting 0139
29Breyne RikIn afwachting 0241
45Breyne RikIn afwachting 0345
61Breyne RikIn afwachting 0449
77Breyne RikIn afwachting 0548
14Vandeplassche RolandHet huis tussen de bomen38
30Vandeplassche RolandOefening in de morgen44
46Vandeplassche RolandOns verblijf38
62Vandeplassche RolandStrandwandeling40
78Vandeplassche RolandTo the beach36
15Vanden Buverie Nicolevogels aan het water40
31Vanden Buverie Nicolereflexie op water40
47Vanden Buverie Nicolereflexie op water 0239
63Vanden Buverie Nicolereflexie op water 0340
79Vanden Buverie Nicolereflexie op water 0437
16Vercruysse Chriskraanvogels in de vlucht41
32Vercruysse ChrisOp de uitkijk48
48Vercruysse ChrisRust44
64Vercruysse ChrisValk op jacht42
80Vercruysse Chrisvlinderbloesem49
RangschikkingTotale scoreAuteur
1236Delbecque Catharine
2232Thanghe Kurt
3224Vercruysse Chris
4222Breyne Rik
5220Depaemelaere Koen
6213Demuynck Nathalie
7212Parmentier Danny
8208Parmentier Jonas
9202Verhaeghe Gino
10201Vervacke Frieda
11200Cottyn Jacques
12200Chiers Johan
13199Decrocq Francis
14196Vandeplassche Roland
15196Vanden Buverie Nicole
16194Vanneste Michiel

 

Einduitslag DZL clubkampioenschap 2017

51-06_maerten-eddy_vlieg-167-hostens-luk_toscane3

Dat het een spannende wedstrijd was, dat moeten we niet onder stoelen of banken steken. We mochten heel wat mooi werk aanschouwen. Dit zowel in de B groep als in de A groep. We merken toch wel een positieve evaluatie van alle leden. Alvast een proficiat aan alle deelnemers welke hebben deelgenomen aan de wedstrijden. Het kampioenschap is als volgt bepaald. De punten van de themawedstrijd “fotoreeks” werden samengeteld met de clubwedstrijd “vrij” van vrijdag 10/11/2017. De hoogst scorende deelnemer in zowel A als de B groep is de clubkampioen 2017. Hieronder kan je de resultaten zien van dit werkjaar.


EindrangschikkingDeelnemerTotaal fotoreeksTotaal vrijTotaal
1Maerten Eddy100.5370470.5
2Vergote Dirk95.6667367462.6667
3Beernaert Bart96.375365461.375
4Barbe Hein95.6667346441.6667
5Cloet Jean-Marie93345438
6Braet Anne88343431
7Lagae Raphael88.125338426.125
8Vergote Elien87.75337424.75
9Barbe Eric78.6667333411.6667
10Vercruysse Christian000
EindrangschikkingDeelnemerTotaal fotoreeksTotaal vrijTotaal
1Hostens Luk93.6667316409.6667
2Vanzieleghem Eric93308401
3Delbecque Catharine91282373
4Cottyn Jacques83.625280363.625
5Wallaert Kristijn73.3333290363.3333
6Chiers Johan81.6667274355.6667
7Reynaert Marc43.125302345.125
8Parmentier Danny0310310
9Parmentier Jonas0305305
10Bruggeman Frans34.6667266300.6667
11Breyne Rik0274274
12Verhaeghe Gino0273273
13Vandeplassche Roland0269269
14Joseph Rafael81.375081.375
15Descamps Guido80.6667080.6667

Bekijk hier de resultaten van onze themawedstrijd “Vrij” 2017    GROEP A

NaamTitelPunten
Maerten EddyOnder de Brug49
Maerten EddyPaddenstoel 1051
Maerten EddyWaterdruppel 452
Maerten EddyColablik55
Maerten EddyMees52
Maerten EddyVlieg 156
Maerten EddyTassplach 255
Beernaert BartOld men of conoor 50
Beernaert BartLittle girl & little bear 55
Beernaert BartOld lady of Goa 50
Beernaert BartProud men's 51
Beernaert BartLance 54
Beernaert BartNighttrain54
Beernaert BartLady's in Ooty market 51
Braet AnneHeer met dames47
Braet AnneHimba boy45
Braet AnneKaaps hartenbeest50
Braet Annekudde zebra48
Braet Anneop jacht49
Braet AnneOryx battle51
Braet AnneSaluuut53
Lagae RaphaelStraatschilder47
Lagae RaphaelBezige bij49
Lagae RaphaelBordeaux48
Lagae RaphaelEdelsteen slijpen47
Lagae RaphaelThee plukster48
Lagae RaphaelTrapop48
Lagae RaphaelTrappenhuis51
Barbe HeinAfrikaanse Nimmerzat49
Barbe HeinDe paaljongen46
Barbe HeinAquashop49
Barbe HeinThe colgategirl47
Barbe HeinHvitsekur, Ijsland55
Barbe HeinKenian Cheetah50
Barbe HeinPrewalski Horses50
Vergote DirkBoomklever54
Vergote DirkCitroenvlinder47
Vergote DirkHeidelibel51
Vergote DirkIn de bocht52
Vergote DirkReflection of nature56
Vergote DirkSamen aan de dis54
Vergote DirkSurfjumper53
Barbe EricDelmotte48
Barbe EricGeen oorlog meer49
Barbe Ericonleesbaar45
Barbe EricSchilderkunst44
Barbe EricStand-up paddle surfing47
Barbe EricThe day after51
Barbe EricWasbeurt49
Cloet Jean-Marieuitgeteld50
Cloet Jean-Mariegenieten49
Cloet Jean-Marie4opeenrij47
Cloet Jean-Marieoei teveel48
Cloet Jean-MarieZT0347
Cloet Jean-MarieAapie52
Cloet Jean-Mariebeklimming52
Vergote ElienDjemaa El Fna46
Vergote ElienEindstation49
Vergote ElienLe Petit Marcel49
Vergote ElienSiësta48
Vergote ElienThe long road47
Vergote ElienThe making of argan oil49
Vergote ElienZwerver in Essaouira49

Bekijk hier de resultaten van onze themawedstrijd “Vrij” 2017  GROEP B

NaamTitelPunten
Bruggeman FransBésalu (Sp)38
Bruggeman FransEstartite37
Bruggeman FransGerona37
Bruggeman FransPlace d'Espagne39
Bruggeman FransSteegje Gerona37
Bruggeman Franstoreador36
Bruggeman FransWindmolen in Consuegra (Sp)42
Reynaert MarcBosje43
Reynaert MarcEverzwijnhoekpad41
Reynaert MarcKoe Loe kijkt toe41
Reynaert MarcMorningsun44
Reynaert MarcOranjekruid45
Reynaert MarcPlaffeturende poes44
Reynaert MarcVan Bilsen Kenneth44
Hostens LukNyork37
Hostens LukStlde43
Hostens LukToscane 142
Hostens LukToscane 245
Hostens LukToscane 352
Hostens LukToscane 448
Hostens LukToscane 549
Wallaert Kristijnherfst37
Wallaert Kristijnkindervreugde38
Wallaert Kristijnligusterpijlstaart47
Wallaert KristijnLongemer46
Wallaert Kristijnmijn eerste foto38
Wallaert KristijnOostende voor anker38
Wallaert Kristijnpaddestoelen46
Vanzieleghem EricAvondschemering in Cornwall43
Vanzieleghem EricAvondwandeling40
Vanzieleghem EricDe Winterfotograaf45
Vanzieleghem EricExmoor46
Vanzieleghem EricHerfstwandeling44
Vanzieleghem EricWald im Pinzgau46
Vanzieleghem EricZeezicht44
Parmentier Dannyvenkel39
Parmentier Dannydikke vrienden43
Parmentier Dannygolfbal46
Parmentier Dannymolen46
Parmentier Dannymystery46
Parmentier Dannypoes48
Parmentier Dannystartrek42
Parmentier JonasDe Groene Mamba48
Parmentier JonasBrug36
Parmentier JonasEen hop46
Parmentier JonasIn front of the castle40
Parmentier JonasJökulsárlón gletsjermeer47
Parmentier JonasKirkjufell46
Parmentier JonasZebra's42
Vandeplassche RolandCorfu39
Vandeplassche Rolandde berm37
Vandeplassche Rolandkeurder34
Vandeplassche Rolandrietbinder37
Vandeplassche Rolandskiereiland43
Vandeplassche RolandSveti Stefa40
Vandeplassche Rolandwaterskie39
Delbecque CatharineAllerzielen35
Delbecque CatharineHimba kinderen43
Delbecque CatharineHoutbay Zuid-Afrika39
Delbecque CatharineIk ben zo moe42
Delbecque CatharinePorseleinzwam50
Delbecque CatharineRijstpap met gouden lepeltjes37
Delbecque CatharineSpring36
Chiers JohanAlice42
Chiers JohanAna 0136
Chiers JohanAna 0238
Chiers JohanAnastasia37
Chiers JohanDaisy42
Chiers JohanJana37
Chiers JohanSara Scarlet42
Breyne RikAlpenrit38
Breyne RikAvondwandeling34
Breyne RikGroene Lakenhalle42
Breyne RikHaven Zeebrugge41
Breyne RikLenteveld44
Breyne RikOnder brug37
Breyne RikWindkracht38
Cottyn Jacquesbrasseur37
Cottyn Jacqueseindezomer40
Cottyn Jacqueshappybday36
Cottyn Jacquesmidsommer44
Cottyn Jacquesoostende 35
Cottyn Jacquespano48
Cottyn Jacquesvlaskapellen40
Verhaeghe GinoBlankenberge pier46
Verhaeghe GinoBrugge minnewater43
Verhaeghe GinoBrugge38
Verhaeghe Ginode gavers33
Verhaeghe Ginogolden classic34
Verhaeghe Ginopaddestoelen39
Verhaeghe GinoZonnebeke40

Fototentoonstelling 2017: de top 10 van de mooiste foto’s

Onze voorbije fototentoonstelling was opnieuw een groot succes. We kregen heel veel bezoekers over de vloer en de tentoonstelling werd heel warm onthaald. Alle deelnemers en heel wat van onze clubleden hadden hard gewerkt om van deze editie opnieuw een mooie fototentoonstelling te maken. Het doet dan ook deugd om zoveel vrienden en fotoliefhebbers op bezoek te krijgen en voor de deelnemers zijn de lovende woorden over hun foto’s zeker een stimulans om zo verder te blijven doen.

Tijdens de toonstelling kreeg elke bezoeker de kans om zijn of haar persoonlijke top 3 van de mooiste foto’s samen te stellen. Alle deelnames werden ondertussen samengeteld en dat leverde de top 10 hieronder op.

Benieuwd naar alle resultaten? Deze kan je hier vinden.

PlaatsTitelAuteurPuntenFoto nummer
1De boot naar nergensFrederik Balcaen71163
2Scheepswrak, FrieslandHein Barbe5665
3StilllevenCatharine Delbecque4014
4SpitigirlHein Barbe3060
4Life of lionHein Barbe3067
5De bruine kikkerEric Barbe29129
6KeniangirlHein Barbe2861
7HraunfossarJonas Parmentier2788
7Het oogEric Barbe27132
8ColablikEddy Maerten2322
8Cheetah is watchingHein Barbe2366
8Station Tour & TaxisDirk Vergote23137
9Ki Monastery, IndiaHein Barbe2263
9OnderwegFrederik Balcaen22159
10RegenboogEric Ingels2044
10The pianoDirk Vergote20135

 

Fototentoonstelling 2017: de mooiste foto’s – volledige uitslag

Tijdens onze voorbije fototentoonstelling kreeg elke bezoeker de kans om zijn of haar persoonlijke top 3 van de mooiste foto’s samen te stellen. Alle deelnames werden ondertussen samengeteld en dat leverde de uitslag hieronder op.

Wil je een kijkje nemen naar foto’s die de top 10 haalden? Deze vind je hier.

Foto nummerAuteurTitelPunten
163Frederik BalcaenDe boot naar nergens71
65Hein BarbeScheepswrak, Friesland56
14Catharine DelbecqueStillleven40
60Hein BarbeSpitigirl30
67Hein BarbeLife of lion30
129Eric BarbeDe bruine kikker29
61Hein BarbeKeniangirl28
88Jonas ParmentierHraunfossar27
132Eric BarbeHet oog27
22Eddy MaertenColablik23
66Hein BarbeCheetah is watching23
137Dirk VergoteStation Tour & Taxis23
63Hein BarbeKi Monastery, India22
159Frederik BalcaenOnderweg22
44Eric IngelsRegenboog20
135Dirk VergoteThe piano20
21Eddy MaertenBroken Glass19
89Jonas ParmentierJan van Gent18
5Anne BraetPimpampoentje17
64Hein BarbeJanelapick, Madeira17
103Marc ReynaertRietrand16
71Jacques CottynKraaiveld15
82Johan ChiersScarlet Rose15
160Frederik BalcaenDe vissershut15
7Bart BeernaertHighland cow14
34Elien VergotePoco Loco14
50Guido DescampsNoorwegen Boverdal14
57Hein BarbeLAGOON JÖKULSÁRLÓN ICELAND14
87Jonas ParmentierHet poolvosje14
96Kristof DesmetRoad Races 114
130Eric BarbeHet blauwtje14
102Marc ReynaertMajestueuze boom13
6Bart BeernaertDe coupure, Brugge12
11Catharine DelbecqueNauw Verbonden12
24Eddy MaertenIce Tea12
162Frederik BalcaenGood Morning Ha Long12
122Viviane Gisquierehoor-zien-zwijg11
133Eric BarbeMoederliefde11
161Frederik BalcaenGood Night Ha Long11
33Elien VergoteOverwoekerd10
36Elien VergoteIn the middle of nowhere10
43Eric IngelsMistig9
101Marc ReynaertDampen en lijnen9
106Marc ReynaertWanhoop9
116Raphaël LagaeSchone met kind9
13Catharine DelbecqueSpeakers Corner8
26Eddy MaertenStella8
35Elien VergoteWaiting for…8
59Hein BarbeOld Spitiwoman8
134Eric BarbeDe zwaan8
15Catharine DelbecqueStroomversnelling7
45Frans BruggemanGrendel - kathedraal Burgos7
54Guido DescampsNoorwegen Laerdal7
131Eric BarbeHet kleine koolwitje7
166Frederik BalcaenGiechelend Vietnameesje7
168Frederik BalcaenTea Time7
9Bart BeernaertWinter in de Hoge Venen6
10Bart BeernaertZeilwagens, De Panne6
12Catharine DelbecqueRaamwerk6
16Danny ParmentierCeçi n'est pas une feuille6
29Elien VergoteCemetery of the Insane6
62Hein BarbeKirkjufell, Iceland6
91Kristijn WallaertDe mens en de zee6
119Thelma EstevesOld is Gold6
121Thelma EstevesThe Eagle Soar6
1Anne BraetCloudless Sulphur5
2Anne BraetFocus5
8Bart BeernaertThe Milky Way5
30Elien VergoteFinal Destination5
94Kristijn WallaertVervlogen tijden5
104Marc ReynaertTakel5
136Dirk VergoteNovobloc5
23Eddy MaertenEi4
27Eddy MaertenTas splash4
68Hein BarbeMother and child4
164Frederik BalcaenDe homestay4
19Danny ParmentierWinter acrobatie3
20Danny ParmentierWinter kersen3
31Elien VergoteHippy-van3
46Frans BruggemanJoods kwartier - Cordoba3
52Guido DescampsNoorwegen Hjartdal3
56Guido DescampsNoorwegen panorama intrede Oslo 23
58Hein BarbeKirgizieboy3
69Hein BarbeAfrikaanse Nimmerzat3
72Jacques CottynNoorwegen3
77Jacques CottynVuitton 33
92Kristijn WallaertGlasschaaltje3
114Raphaël LagaeMooie koopjes3
140Dirk VergoteElectrapoubelle3
152Frederik BalcaenScooterballet3
3Anne BraetJulia2
40Eric IngelsBent2
53Guido DescampsNoorwegen jachthaven Oslo2
74Jacques CottynTorhout2
79Jacques CottynVuitton 52
100Kristof DesmetRoad Races 52
113Raphaël LagaeJong en oud2
117Thelma EstevesGirly2
118Thelma EstevesLittle Kitty2
139Dirk VergoteSense2
17Danny ParmentierEenzame fietser1
41Eric IngelsBlack & White Shag1
51Guido DescampsNoorwegen Gudvangen1
70Jacques CottynEscalles1
81Johan ChiersScarlet Rose1
84Johan ChiersScarlet Rose1
95Kristijn WallaertZicht vanop een duin1
97Kristof DesmetRoad Races 21
99Kristof DesmetRoad Races 41
111Marc WarmoesWinterlandschap1
112Raphaël LagaeHandwerk1
123Viviane GisquiereRESPECT boxing 11
138Dirk VergotePapegaai1
4Anne BraetKegelrob0
18Danny ParmentierGrote honger0
25Eddy MaertenKerstbal0
32Elien VergoteNaar de wuppe0
37Elien VergoteGraffiti car0
38Elien VergoteTeddybeer0
42Eric IngelsDotterel0
47Frans BruggemanMezquita - Cordoba0
48Frans BruggemanPlafondversiering - Cordoba0
49Frans BruggemanSierhekken - kathedraal Burgos0
55Guido DescampsNoorwegen panorama intrede Oslo 10
73Jacques CottynOostende0
75Jacques CottynVuitton 10
76Jacques CottynVuitton 20
78Jacques CottynVuitton 40
80Jacques CottynVuitton 60
83Johan ChiersScarlet Rose0
85Johan ChiersScarlet Rose0
86Jonas ParmentierDe ijsfotograaf0
90Jonas ParmentierThe church of Kunoy0
93Kristijn WallaertHerfst in het bos0
98Kristof DesmetRoad Races 30
105Marc ReynaertVurige hemel0
107Marc WarmoesMacro0
108Marc WarmoesSprinkhaan0
109Marc WarmoesVissershuisjes0
110Marc WarmoesVlieg0
115Raphaël LagaePurperen hoed0
120Thelma EstevesStay Close to Nature0
124Viviane GisquiereRESPECT boxing 20
125Viviane GisquiereRESPECT boxing 30
126Viviane GisquiereRESPECT boxing 40
127Viviane GisquiereRESPECT boxing 50
128Viviane GisquiereRESPECT boxing 60
141Dirk VergoteScherven brengen…?0
142Dirk VergoteBeste stoel0
143Dirk VergoteSpookstad Doel0
145Frederik BalcaenSunset Cruise0
146Frederik BalcaenRow, row, row your boat…0
147Frederik BalcaenWaterpret0
148Frederik BalcaenDe kortste weg0
149Frederik BalcaenEen tafel vol lekkers0
150Frederik BalcaenGezellig tafelen0
151Frederik BalcaenPho Bo - Rundsnoedelsoep0
153Frederik BalcaenDe markt0
154Frederik BalcaenPaalwoning0
155Frederik BalcaenDe waterval0
156Frederik BalcaenFietstocht0
157Frederik BalcaenRoadtrip0
158Frederik BalcaenSamen op de moto0
165Frederik BalcaenStarend Vietnameesje0
167Frederik BalcaenOp de uitkijk0
144--0
39--0
28--0

Pin It on Pinterest