Uitslag van de 1ste clubwedstrijd 2018

Onze eerste clubwedstrijd 2018 is een feit. De beelden van groep B hadden een vernieuwender karakter dan de beelden van groep A.  Als jury konden we rekenen op Patrick Desmet, Erik Pauwels en Frans Vandemeulebroucke. Deze mensen hebben voortreffelijk hun opdracht volbracht. Pas op 14 december houden we onze 2de clubwedstrijd. We mochten heel wat  kwaliteit aanschouwen. Ook verwachten we op het einde van het jaar dit opnieuw te kunnen doen.

 

Uitslag groep A

FotonummerAuteurTitelBehaalde score op 60
1Cloet Jean-Marievreugde40
11Cloet Jean-Mariekrachtig36
21Cloet Jean-Marieopendeur50
31Cloet Jean-Marieschaduw46
41Cloet Jean-Marieontkoppeld46
2Barbe EricDe bewaking46
12Barbe EricIngetogen38
22Barbe EricJonge bezoeker38
32Barbe EricLandschapskunstwerk37
42Barbe EricS.O.S.40
3Vergote ElienDownstairs41
13Vergote ElienDrie op een rij41
23Vergote ElienKrakkemikkig41
33Vergote ElienOil43
43Vergote ElienSofa47
4Beernaert BartFairy Tale47
14Beernaert BartLars41
24Beernaert BartPiratenschip43
34Beernaert BartWinter in de Hoge Venen48
44Beernaert BartWinter in de Hoge Venen 246
5Braet Annekijk eens naar het vogeltje42
15Braet Annefranco belge41
25Braet Annegeel met zwarte stippen48
35Braet AnneIlias44
45Braet Annekuifmees48
6Barbe HeinMoeder en kind49
16Barbe HeinbijeneterNam46
26Barbe HeinDeadvlei50
36Barbe HeinBig and little Jumbo47
46Barbe HeinMongol girl53
7Vergote DirkOp zoek46
17Vergote DirkPronkend Roodborstje48
27Vergote DirkKleine zilverreiger op jacht40
37Vergote DirkSluipend49
47Vergote DirkSplash47
8Hostens LukBeaufort 201837
18Hostens Lukcquimbo40
28Hostens Lukmeeuwchili42
38Hostens Lukqueltehue41
48Hostens Lukzeeleeuw42
9Lagae RaphaelBrave opa36
19Lagae RaphaelDe Rode Aarde49
29Lagae RaphaelGouden Morgenstond48
39Lagae RaphaelKinderspel44
49Lagae RaphaelTrouwe Vrienden49
10Maerten EddyKerstbal 239
20Maerten EddyIce Tea 147
30Maerten EddyDuaglass49
40Maerten EddyVlieg 346
50Maerten EddyWaterhoofd met Mes45
RangschikkingTotale scoreAuteur
1245Barbe Hein
2230Vergote Dirk
3226Maerten Eddy
4226Lagae Raphael
5225Beernaert Bart
6223Braet Anne
7218Cloet Jean-Marie
8213Vergote Elien
9202Hostens Luk
10199Barbe Eric

Uitslag groep B

FotonummerAuteurTitelBehaalde score op 60
1Delbecque CatharineBonte ijsvogel45
17Delbecque CatharineBunker in Zuydcoote49
33Delbecque CatharineHimba dorp44
49Delbecque CatharineOker50
65Delbecque CatharineTotal loss48
2Parmentier Dannymet ballon op stap35
18Parmentier Dannyavondlicht40
34Parmentier Dannyop weg naar40
50Parmentier Dannypont de Normandie49
66Parmentier Dannyzandloper48
3Decrocq FrancisBernadette33
19Decrocq FrancisKlaprozen38
35Decrocq FrancisLausanne43
51Decrocq FrancisLicht41
67Decrocq FrancisMolenaar44
4Vervacke FriedaBerenbalkon32
20Vervacke FriedaKruiken37
36Vervacke FriedaTriestig Venetiaantje39
52Vervacke FriedaKoffiemaker44
68Vervacke FriedaToepe Tattoo49
5Verhaeghe Ginokopie39
21Verhaeghe Ginokopie 247
37Verhaeghe Ginokopie 337
53Verhaeghe Ginozonder titel 141
69Verhaeghe Ginozonder titel 238
6Cottyn Jacquesbourgbourg37
22Cottyn Jacqueseinde42
38Cottyn Jacquesescalles44
54Cottyn Jacquesleieboorden39
70Cottyn Jacquesmonsieur jacques38
7Chiers JohanLaura35
23Chiers JohanNaomi 0143
39Chiers JohanNaomi 0242
55Chiers JohanRaven-Black 0139
71Chiers JohanRaven-Black 0241
8Parmentier JonasAfrican bird39
24Parmentier JonasCommunie39
40Parmentier JonasGespot42
56Parmentier JonasKameleon40
72Parmentier JonasSaksun Church48
9Depaemelaere KoenDekeyzer37
25Depaemelaere KoenGoud44
41Depaemelaere KoenHoogspanning46
57Depaemelaere KoenLandkaart42
73Depaemelaere KoenRangeren51
10Thanghe Kurtfocus36
26Thanghe Kurtkingfischer46
42Thanghe Kurtready to fly53
58Thanghe Kurtthis is the end44
74Thanghe Kurttoen stond de tijd stil53
11Vanneste MichielCascais Portugal35
27Vanneste Michielgele ganzenbloem35
43Vanneste MichielJaguar 142
59Vanneste MichielJaguar 237
75Vanneste MichielWolkenkrabber45
12Demuynck NathalieBedachtzaam44
28Demuynck NathalieFjord uit zicht36
44Demuynck NathalieMalt spirit39
60Demuynck NathalieSee you47
76Demuynck NathalieStilleven47
13Breyne RikIn afwachting 0139
29Breyne RikIn afwachting 0241
45Breyne RikIn afwachting 0345
61Breyne RikIn afwachting 0449
77Breyne RikIn afwachting 0548
14Vandeplassche RolandHet huis tussen de bomen38
30Vandeplassche RolandOefening in de morgen44
46Vandeplassche RolandOns verblijf38
62Vandeplassche RolandStrandwandeling40
78Vandeplassche RolandTo the beach36
15Vanden Buverie Nicolevogels aan het water40
31Vanden Buverie Nicolereflexie op water40
47Vanden Buverie Nicolereflexie op water 0239
63Vanden Buverie Nicolereflexie op water 0340
79Vanden Buverie Nicolereflexie op water 0437
16Vercruysse Chriskraanvogels in de vlucht41
32Vercruysse ChrisOp de uitkijk48
48Vercruysse ChrisRust44
64Vercruysse ChrisValk op jacht42
80Vercruysse Chrisvlinderbloesem49
RangschikkingTotale scoreAuteur
1236Delbecque Catharine
2232Thanghe Kurt
3224Vercruysse Chris
4222Breyne Rik
5220Depaemelaere Koen
6213Demuynck Nathalie
7212Parmentier Danny
8208Parmentier Jonas
9202Verhaeghe Gino
10201Vervacke Frieda
11200Cottyn Jacques
12200Chiers Johan
13199Decrocq Francis
14196Vandeplassche Roland
15196Vanden Buverie Nicole
16194Vanneste Michiel

 

Einduitslag DZL clubkampioenschap 2017

51-06_maerten-eddy_vlieg-167-hostens-luk_toscane3

Dat het een spannende wedstrijd was, dat moeten we niet onder stoelen of banken steken. We mochten heel wat mooi werk aanschouwen. Dit zowel in de B groep als in de A groep. We merken toch wel een positieve evaluatie van alle leden. Alvast een proficiat aan alle deelnemers welke hebben deelgenomen aan de wedstrijden. Het kampioenschap is als volgt bepaald. De punten van de themawedstrijd “fotoreeks” werden samengeteld met de clubwedstrijd “vrij” van vrijdag 10/11/2017. De hoogst scorende deelnemer in zowel A als de B groep is de clubkampioen 2017. Hieronder kan je de resultaten zien van dit werkjaar.


EindrangschikkingDeelnemerTotaal fotoreeksTotaal vrijTotaal
1Maerten Eddy100.5370470.5
2Vergote Dirk95.6667367462.6667
3Beernaert Bart96.375365461.375
4Barbe Hein95.6667346441.6667
5Cloet Jean-Marie93345438
6Braet Anne88343431
7Lagae Raphael88.125338426.125
8Vergote Elien87.75337424.75
9Barbe Eric78.6667333411.6667
10Vercruysse Christian000
EindrangschikkingDeelnemerTotaal fotoreeksTotaal vrijTotaal
1Hostens Luk93.6667316409.6667
2Vanzieleghem Eric93308401
3Delbecque Catharine91282373
4Cottyn Jacques83.625280363.625
5Wallaert Kristijn73.3333290363.3333
6Chiers Johan81.6667274355.6667
7Reynaert Marc43.125302345.125
8Parmentier Danny0310310
9Parmentier Jonas0305305
10Bruggeman Frans34.6667266300.6667
11Breyne Rik0274274
12Verhaeghe Gino0273273
13Vandeplassche Roland0269269
14Joseph Rafael81.375081.375
15Descamps Guido80.6667080.6667

Bekijk hier de resultaten van onze themawedstrijd “Vrij” 2017    GROEP A

NaamTitelPunten
Maerten EddyOnder de Brug49
Maerten EddyPaddenstoel 1051
Maerten EddyWaterdruppel 452
Maerten EddyColablik55
Maerten EddyMees52
Maerten EddyVlieg 156
Maerten EddyTassplach 255
Beernaert BartOld men of conoor 50
Beernaert BartLittle girl & little bear 55
Beernaert BartOld lady of Goa 50
Beernaert BartProud men's 51
Beernaert BartLance 54
Beernaert BartNighttrain54
Beernaert BartLady's in Ooty market 51
Braet AnneHeer met dames47
Braet AnneHimba boy45
Braet AnneKaaps hartenbeest50
Braet Annekudde zebra48
Braet Anneop jacht49
Braet AnneOryx battle51
Braet AnneSaluuut53
Lagae RaphaelStraatschilder47
Lagae RaphaelBezige bij49
Lagae RaphaelBordeaux48
Lagae RaphaelEdelsteen slijpen47
Lagae RaphaelThee plukster48
Lagae RaphaelTrapop48
Lagae RaphaelTrappenhuis51
Barbe HeinAfrikaanse Nimmerzat49
Barbe HeinDe paaljongen46
Barbe HeinAquashop49
Barbe HeinThe colgategirl47
Barbe HeinHvitsekur, Ijsland55
Barbe HeinKenian Cheetah50
Barbe HeinPrewalski Horses50
Vergote DirkBoomklever54
Vergote DirkCitroenvlinder47
Vergote DirkHeidelibel51
Vergote DirkIn de bocht52
Vergote DirkReflection of nature56
Vergote DirkSamen aan de dis54
Vergote DirkSurfjumper53
Barbe EricDelmotte48
Barbe EricGeen oorlog meer49
Barbe Ericonleesbaar45
Barbe EricSchilderkunst44
Barbe EricStand-up paddle surfing47
Barbe EricThe day after51
Barbe EricWasbeurt49
Cloet Jean-Marieuitgeteld50
Cloet Jean-Mariegenieten49
Cloet Jean-Marie4opeenrij47
Cloet Jean-Marieoei teveel48
Cloet Jean-MarieZT0347
Cloet Jean-MarieAapie52
Cloet Jean-Mariebeklimming52
Vergote ElienDjemaa El Fna46
Vergote ElienEindstation49
Vergote ElienLe Petit Marcel49
Vergote ElienSiësta48
Vergote ElienThe long road47
Vergote ElienThe making of argan oil49
Vergote ElienZwerver in Essaouira49

Bekijk hier de resultaten van onze themawedstrijd “Vrij” 2017  GROEP B

NaamTitelPunten
Bruggeman FransBésalu (Sp)38
Bruggeman FransEstartite37
Bruggeman FransGerona37
Bruggeman FransPlace d'Espagne39
Bruggeman FransSteegje Gerona37
Bruggeman Franstoreador36
Bruggeman FransWindmolen in Consuegra (Sp)42
Reynaert MarcBosje43
Reynaert MarcEverzwijnhoekpad41
Reynaert MarcKoe Loe kijkt toe41
Reynaert MarcMorningsun44
Reynaert MarcOranjekruid45
Reynaert MarcPlaffeturende poes44
Reynaert MarcVan Bilsen Kenneth44
Hostens LukNyork37
Hostens LukStlde43
Hostens LukToscane 142
Hostens LukToscane 245
Hostens LukToscane 352
Hostens LukToscane 448
Hostens LukToscane 549
Wallaert Kristijnherfst37
Wallaert Kristijnkindervreugde38
Wallaert Kristijnligusterpijlstaart47
Wallaert KristijnLongemer46
Wallaert Kristijnmijn eerste foto38
Wallaert KristijnOostende voor anker38
Wallaert Kristijnpaddestoelen46
Vanzieleghem EricAvondschemering in Cornwall43
Vanzieleghem EricAvondwandeling40
Vanzieleghem EricDe Winterfotograaf45
Vanzieleghem EricExmoor46
Vanzieleghem EricHerfstwandeling44
Vanzieleghem EricWald im Pinzgau46
Vanzieleghem EricZeezicht44
Parmentier Dannyvenkel39
Parmentier Dannydikke vrienden43
Parmentier Dannygolfbal46
Parmentier Dannymolen46
Parmentier Dannymystery46
Parmentier Dannypoes48
Parmentier Dannystartrek42
Parmentier JonasDe Groene Mamba48
Parmentier JonasBrug36
Parmentier JonasEen hop46
Parmentier JonasIn front of the castle40
Parmentier JonasJökulsárlón gletsjermeer47
Parmentier JonasKirkjufell46
Parmentier JonasZebra's42
Vandeplassche RolandCorfu39
Vandeplassche Rolandde berm37
Vandeplassche Rolandkeurder34
Vandeplassche Rolandrietbinder37
Vandeplassche Rolandskiereiland43
Vandeplassche RolandSveti Stefa40
Vandeplassche Rolandwaterskie39
Delbecque CatharineAllerzielen35
Delbecque CatharineHimba kinderen43
Delbecque CatharineHoutbay Zuid-Afrika39
Delbecque CatharineIk ben zo moe42
Delbecque CatharinePorseleinzwam50
Delbecque CatharineRijstpap met gouden lepeltjes37
Delbecque CatharineSpring36
Chiers JohanAlice42
Chiers JohanAna 0136
Chiers JohanAna 0238
Chiers JohanAnastasia37
Chiers JohanDaisy42
Chiers JohanJana37
Chiers JohanSara Scarlet42
Breyne RikAlpenrit38
Breyne RikAvondwandeling34
Breyne RikGroene Lakenhalle42
Breyne RikHaven Zeebrugge41
Breyne RikLenteveld44
Breyne RikOnder brug37
Breyne RikWindkracht38
Cottyn Jacquesbrasseur37
Cottyn Jacqueseindezomer40
Cottyn Jacqueshappybday36
Cottyn Jacquesmidsommer44
Cottyn Jacquesoostende 35
Cottyn Jacquespano48
Cottyn Jacquesvlaskapellen40
Verhaeghe GinoBlankenberge pier46
Verhaeghe GinoBrugge minnewater43
Verhaeghe GinoBrugge38
Verhaeghe Ginode gavers33
Verhaeghe Ginogolden classic34
Verhaeghe Ginopaddestoelen39
Verhaeghe GinoZonnebeke40

Fototentoonstelling 2017: de top 10 van de mooiste foto’s

Onze voorbije fototentoonstelling was opnieuw een groot succes. We kregen heel veel bezoekers over de vloer en de tentoonstelling werd heel warm onthaald. Alle deelnemers en heel wat van onze clubleden hadden hard gewerkt om van deze editie opnieuw een mooie fototentoonstelling te maken. Het doet dan ook deugd om zoveel vrienden en fotoliefhebbers op bezoek te krijgen en voor de deelnemers zijn de lovende woorden over hun foto’s zeker een stimulans om zo verder te blijven doen.

Tijdens de toonstelling kreeg elke bezoeker de kans om zijn of haar persoonlijke top 3 van de mooiste foto’s samen te stellen. Alle deelnames werden ondertussen samengeteld en dat leverde de top 10 hieronder op.

Benieuwd naar alle resultaten? Deze kan je hier vinden.

PlaatsTitelAuteurPuntenFoto nummer
1De boot naar nergensFrederik Balcaen71163
2Scheepswrak, FrieslandHein Barbe5665
3StilllevenCatharine Delbecque4014
4SpitigirlHein Barbe3060
4Life of lionHein Barbe3067
5De bruine kikkerEric Barbe29129
6KeniangirlHein Barbe2861
7HraunfossarJonas Parmentier2788
7Het oogEric Barbe27132
8ColablikEddy Maerten2322
8Cheetah is watchingHein Barbe2366
8Station Tour & TaxisDirk Vergote23137
9Ki Monastery, IndiaHein Barbe2263
9OnderwegFrederik Balcaen22159
10RegenboogEric Ingels2044
10The pianoDirk Vergote20135

 

Fototentoonstelling 2017: de mooiste foto’s – volledige uitslag

Tijdens onze voorbije fototentoonstelling kreeg elke bezoeker de kans om zijn of haar persoonlijke top 3 van de mooiste foto’s samen te stellen. Alle deelnames werden ondertussen samengeteld en dat leverde de uitslag hieronder op.

Wil je een kijkje nemen naar foto’s die de top 10 haalden? Deze vind je hier.

Foto nummerAuteurTitelPunten
163Frederik BalcaenDe boot naar nergens71
65Hein BarbeScheepswrak, Friesland56
14Catharine DelbecqueStillleven40
60Hein BarbeSpitigirl30
67Hein BarbeLife of lion30
129Eric BarbeDe bruine kikker29
61Hein BarbeKeniangirl28
88Jonas ParmentierHraunfossar27
132Eric BarbeHet oog27
22Eddy MaertenColablik23
66Hein BarbeCheetah is watching23
137Dirk VergoteStation Tour & Taxis23
63Hein BarbeKi Monastery, India22
159Frederik BalcaenOnderweg22
44Eric IngelsRegenboog20
135Dirk VergoteThe piano20
21Eddy MaertenBroken Glass19
89Jonas ParmentierJan van Gent18
5Anne BraetPimpampoentje17
64Hein BarbeJanelapick, Madeira17
103Marc ReynaertRietrand16
71Jacques CottynKraaiveld15
82Johan ChiersScarlet Rose15
160Frederik BalcaenDe vissershut15
7Bart BeernaertHighland cow14
34Elien VergotePoco Loco14
50Guido DescampsNoorwegen Boverdal14
57Hein BarbeLAGOON JÖKULSÁRLÓN ICELAND14
87Jonas ParmentierHet poolvosje14
96Kristof DesmetRoad Races 114
130Eric BarbeHet blauwtje14
102Marc ReynaertMajestueuze boom13
6Bart BeernaertDe coupure, Brugge12
11Catharine DelbecqueNauw Verbonden12
24Eddy MaertenIce Tea12
162Frederik BalcaenGood Morning Ha Long12
122Viviane Gisquierehoor-zien-zwijg11
133Eric BarbeMoederliefde11
161Frederik BalcaenGood Night Ha Long11
33Elien VergoteOverwoekerd10
36Elien VergoteIn the middle of nowhere10
43Eric IngelsMistig9
101Marc ReynaertDampen en lijnen9
106Marc ReynaertWanhoop9
116Raphaël LagaeSchone met kind9
13Catharine DelbecqueSpeakers Corner8
26Eddy MaertenStella8
35Elien VergoteWaiting for…8
59Hein BarbeOld Spitiwoman8
134Eric BarbeDe zwaan8
15Catharine DelbecqueStroomversnelling7
45Frans BruggemanGrendel - kathedraal Burgos7
54Guido DescampsNoorwegen Laerdal7
131Eric BarbeHet kleine koolwitje7
166Frederik BalcaenGiechelend Vietnameesje7
168Frederik BalcaenTea Time7
9Bart BeernaertWinter in de Hoge Venen6
10Bart BeernaertZeilwagens, De Panne6
12Catharine DelbecqueRaamwerk6
16Danny ParmentierCeçi n'est pas une feuille6
29Elien VergoteCemetery of the Insane6
62Hein BarbeKirkjufell, Iceland6
91Kristijn WallaertDe mens en de zee6
119Thelma EstevesOld is Gold6
121Thelma EstevesThe Eagle Soar6
1Anne BraetCloudless Sulphur5
2Anne BraetFocus5
8Bart BeernaertThe Milky Way5
30Elien VergoteFinal Destination5
94Kristijn WallaertVervlogen tijden5
104Marc ReynaertTakel5
136Dirk VergoteNovobloc5
23Eddy MaertenEi4
27Eddy MaertenTas splash4
68Hein BarbeMother and child4
164Frederik BalcaenDe homestay4
19Danny ParmentierWinter acrobatie3
20Danny ParmentierWinter kersen3
31Elien VergoteHippy-van3
46Frans BruggemanJoods kwartier - Cordoba3
52Guido DescampsNoorwegen Hjartdal3
56Guido DescampsNoorwegen panorama intrede Oslo 23
58Hein BarbeKirgizieboy3
69Hein BarbeAfrikaanse Nimmerzat3
72Jacques CottynNoorwegen3
77Jacques CottynVuitton 33
92Kristijn WallaertGlasschaaltje3
114Raphaël LagaeMooie koopjes3
140Dirk VergoteElectrapoubelle3
152Frederik BalcaenScooterballet3
3Anne BraetJulia2
40Eric IngelsBent2
53Guido DescampsNoorwegen jachthaven Oslo2
74Jacques CottynTorhout2
79Jacques CottynVuitton 52
100Kristof DesmetRoad Races 52
113Raphaël LagaeJong en oud2
117Thelma EstevesGirly2
118Thelma EstevesLittle Kitty2
139Dirk VergoteSense2
17Danny ParmentierEenzame fietser1
41Eric IngelsBlack & White Shag1
51Guido DescampsNoorwegen Gudvangen1
70Jacques CottynEscalles1
81Johan ChiersScarlet Rose1
84Johan ChiersScarlet Rose1
95Kristijn WallaertZicht vanop een duin1
97Kristof DesmetRoad Races 21
99Kristof DesmetRoad Races 41
111Marc WarmoesWinterlandschap1
112Raphaël LagaeHandwerk1
123Viviane GisquiereRESPECT boxing 11
138Dirk VergotePapegaai1
4Anne BraetKegelrob0
18Danny ParmentierGrote honger0
25Eddy MaertenKerstbal0
32Elien VergoteNaar de wuppe0
37Elien VergoteGraffiti car0
38Elien VergoteTeddybeer0
42Eric IngelsDotterel0
47Frans BruggemanMezquita - Cordoba0
48Frans BruggemanPlafondversiering - Cordoba0
49Frans BruggemanSierhekken - kathedraal Burgos0
55Guido DescampsNoorwegen panorama intrede Oslo 10
73Jacques CottynOostende0
75Jacques CottynVuitton 10
76Jacques CottynVuitton 20
78Jacques CottynVuitton 40
80Jacques CottynVuitton 60
83Johan ChiersScarlet Rose0
85Johan ChiersScarlet Rose0
86Jonas ParmentierDe ijsfotograaf0
90Jonas ParmentierThe church of Kunoy0
93Kristijn WallaertHerfst in het bos0
98Kristof DesmetRoad Races 30
105Marc ReynaertVurige hemel0
107Marc WarmoesMacro0
108Marc WarmoesSprinkhaan0
109Marc WarmoesVissershuisjes0
110Marc WarmoesVlieg0
115Raphaël LagaePurperen hoed0
120Thelma EstevesStay Close to Nature0
124Viviane GisquiereRESPECT boxing 20
125Viviane GisquiereRESPECT boxing 30
126Viviane GisquiereRESPECT boxing 40
127Viviane GisquiereRESPECT boxing 50
128Viviane GisquiereRESPECT boxing 60
141Dirk VergoteScherven brengen…?0
142Dirk VergoteBeste stoel0
143Dirk VergoteSpookstad Doel0
145Frederik BalcaenSunset Cruise0
146Frederik BalcaenRow, row, row your boat…0
147Frederik BalcaenWaterpret0
148Frederik BalcaenDe kortste weg0
149Frederik BalcaenEen tafel vol lekkers0
150Frederik BalcaenGezellig tafelen0
151Frederik BalcaenPho Bo - Rundsnoedelsoep0
153Frederik BalcaenDe markt0
154Frederik BalcaenPaalwoning0
155Frederik BalcaenDe waterval0
156Frederik BalcaenFietstocht0
157Frederik BalcaenRoadtrip0
158Frederik BalcaenSamen op de moto0
165Frederik BalcaenStarend Vietnameesje0
167Frederik BalcaenOp de uitkijk0
144--0
39--0
28--0

Resultaten fotowedstrijd Dzl 2016

Het fotojaar 2016 loopt stilaan ten einde. Naar gewoonte sluiten we af met onze interne fotowedstrijd. De collega’s van de Fotoclub Lendelede hebben deze opdracht volbracht. Ook hebben zij de foto’s toegelicht waarom de ene al beter is dan de ander. Dat er enkele printen duidelijk onscherp waren konden we allemaal wel merken. Maar de meeste hadden toch een aanvaardbare scherpte. In het programma 2017 komt deze fotowedstrijd niet meer aan bod. Maar wie weet komt deze wel terug in 2018. Alvast proficiat aan alle deelnemers.

 

PlaatsNaamTitelPunten
1Beernaert BartHighland cow123,75
2Barbe HeinFriese palen123,25
3Vergote ElienSpiegelkatjes123,00
4Barbe EricHet oog122,25
5Reynaert MarcRietrand121,75
5Vanzieleghem EricProud Lady121,75
6Vergote DirkRosse krulstaart 2121,00
6Barbe HeinJanela pick121,00
7Reynaert MarcMajestueuze boom120,50
8Braet AnnePIMPAMPOENTJE120,00
8Lagae RaphaelMet Singer120,00
9Barbe HeinScheepswrak119,25
10Vergote DirkGrote bonte specht118,75
11Barbe HeinBudardalur118,00
12Reynaert MarcWanhoop101,00
13Barbe HeinKi Monastery100,00
14Barbe EricDe bruine kikker99,75
15Reynaert MarcVurige hemel98,75
16Beernaert BartPier Blankenberge98,25
17Beernaert BartCoupure Brugge97,75
17Vergote DirkGelijnd97,75
18Vergote ElienWeeping Lady97,25
19Braet AnneCLOUDLESS SULPHUR97,00
19Beernaert BartZeilwagenracen II97,00
19Lagae RaphaelBruine schoonheid97,00
20Vergote ElienCouloir96,75
21Vergote DirkMerelmadam96,25
21Beernaert BartZeilwagenracen96,25
22Reynaert MarcTakel95,50
23Vergote ElienVerloren voorwerp95,00
24Vergote DirkPiano92,75
25Chiers JohanSara Scarlet-0192,50
25Chiers JohanSara Scarlet-0292,50
26Chiers JohanSchippersweekend-0392,00
27Vanzieleghem EricChoose Cola91,25
28Cottyn Jacquesbergen 291,00
29Cottyn Jacquestkraaiveld89,50
29Chiers JohanSchippersweekend-0189,50
30Cottyn Jacquesescalles 288,50
31Braet AnneKEGELROB88,00
31Chiers JohanSchippersweekend-0288,00
32Braet AnneFOCUS87,75
33Lagae RaphaelTraphall81,50
34Lagae RaphaelSchuw80,50
35Lagae RaphaelC mine toren78,25
36Vergote ElienBurg Eltz78,00
37Barbe EricHet blauwtje77,25
38Vanzieleghem EricWinter in Bellegem77,00
39Warmoes MarcVissershuisje76,50
40Barbe EricHet kleine koolwitje76,25
41Braet AnneJULIA76,00
41Vanzieleghem EricOosterschelde76,00
42Warmoes MarcWinterlandschap74,50
42Barbe EricMoederliefde74,50
43Warmoes MarcMacro73,25
44Warmoes MarcSprinkhaan71,50
45Vanzieleghem EricOchtendgloren70,50
46Warmoes MarcVlieg69,50

Uitslag clubwedstrijd “Beste digiporama 2016” – 11.11.2016

Op vrijdag 11 november kozen onze eigen DZL leden het beste digiporama van 2016. Acht clubleden gingen de uitdaging aan. Vader en dochter “Vergote” gingen met de eerste prijs lopen met hun montage “Table Finit”. De volledige uitslag vind je hieronder.

PlaatsTitelAuteurPunten
(op 520)
1Table FinitElien en Dirk Vergote441
2Ruslands erfgoedRaphaël Vergote402
3Wegdromen te VoerenEric Barbe400
4Playing with LightEddy Maerten390
41914-1918Eric Barbe390
5Vele tinten grijsEric Barbe380
6MadeiraRudy Maes376
7Carmina BuranaEric Vanzieleghem352

Resultaten 2de clubwedstrijd 2016

Het clubkampioenschap 2016 is beslecht in zowel groep A als in groep B. De resultaten kan je hieronder raadplegen. Ook de 12 beelden uit beide groepen met de hoogste score kan je hieronder bekijken.

Beelden groep B

Punten groep B

NummerDeelnemerTitelPuntentotaal
(op 60)
3Wallaert KristijnDeltamuur44
23Wallaert Kristijngalloo37
43Wallaert Kristijngarnaalvissen41
63Wallaert Kristijntrekpaarden34
83Wallaert Kristijnvuurwerk46
103Wallaert Kristijnrozen40
123Wallaert KristijnVedastus39
4Braet AnneAVONDROOD43
24Braet AnneFOCUS47
44Braet AnneGENIETEN39
64Braet AnneKEGELROB42
84Braet AnneLEKKER42
104Braet AnneOOGJES TOE35
124Braet AnnePIMPAMPOENTJE47
5Parmentier FrankyDe orgelman40
25Parmentier FrankyMet alle Chinezen45
45Parmentier FrankyMolen en schaapjes43
65Parmentier FrankyDe waterlijnen45
85Parmentier FrankyDe bloemenfiets41
105Parmentier FrankyPolo40
125Parmentier FrankyDe waterplons42
6Vandeplassche RolandLipari41
26Vandeplassche RolandModderbad 147
46Vandeplassche RolandModderbad 241
66Vandeplassche RolandOp zee40
86Vandeplassche RolandTaoramina42
106Vandeplassche RolandWandelen op de Etna41
126Vandeplassche Roland_Zeeman40
7Cottyn JacquesCairn42
27Cottyn Jacquesk45
47Cottyn JacquesLina41
67Cottyn Jacquesmist44
87Cottyn Jacquesop stap38
107Cottyn Jacquesontbrekend beeld0
127Cottyn Jacquesontbrekend beeld0
8Joseph RafaelNatuur 1 Franse Alpen42
28Joseph RafaelNatuur 2 Franse Alpen38
48Joseph RafaelVolksdevotie36
68Joseph RafaelSpaanse was40
88Joseph RafaelSpaans bedevaardsoord37
108Joseph RafaelOostends terras35
128Joseph RafaelRommelmarkt Sint Truiden41

 

Beelden groep A

Punten groep A

NummerDeelnemerTitelPuntentotaal
(op 60)
1Vercruysse ChristianBlaaskaak44
21Vercruysse ChristianBlik op kunst45
41Vercruysse ChristianGouden hart48
61Vercruysse ChristianHeilig hart42
81Vercruysse ChristianIn de bocht45
101Vercruysse ChristianZaalwachter50
121Vercruysse ChristianZilverdistels42
2Warmoes MarcBloemenboeket37
22Warmoes MarcWinterlandschap45
42Warmoes MarcLeguaan36
62Warmoes MarcSprinkhaan45
82Warmoes MarcPaddestoelen43
102Warmoes MarcBloesems40
122Warmoes MarcDoodsreutel boom45
3Vergote ElienLuzzefrak44
23Vergote ElienKolenspoor43
43Vergote ElienBurg Eltz50
63Vergote ElienCemetery of the insane43
83Vergote ElienGraffiticar44
103Vergote ElienVerloren voorwerp47
123Vergote ElienZicht op de haven47
4Vanzieleghem EricUitkijk41
24Vanzieleghem EricLichtspeling41
44Vanzieleghem EricSpiegelingen45
64Vanzieleghem EricLandschap Veere45
84Vanzieleghem EricHemels (Bis)40
104Vanzieleghem EricOp de uitkijk45
124Vanzieleghem EricTrekpaarden46
5Barbe HeinHarpacorner51
25Barbe HeinTwo little sisters48
45Barbe HeinIjslandschapen50
65Barbe HeinYoung Kyrgizieboy48
85Barbe HeinIjslandse waterval50
105Barbe HeinBudardalur56
125Barbe HeinOld Kyrgysman48
6Cloet Jean-Marietrio44
26Cloet Jean-Mariekumho49
46Cloet Jean-Marieprivaat40
66Cloet Jean-Mariesubtiel40
86Cloet Jean-Mariefocused50
106Cloet Jean-Marieeb46
126Cloet Jean-Mariesee-you53
7Beernaert BartBij den boer45
27Beernaert BartGarnaalvissers I45
47Beernaert BartGarnaalvissers II46
67Beernaert BartGarnaalvissers III45
87Beernaert BartZeilwagenrace I51
107Beernaert BartZeilwagenrace II47
127Beernaert BartZeilwagenrace III51
8Chiers JohanChiers-Johan_Emma.jpg40
28Chiers JohanChiers-Johan_Heleen.jpg42
48Chiers JohanChiers-Johan_Sara-Scarlet01.jpg43
68Chiers JohanChiers-Johan_Sara-Scarlet02.jpg43
88Chiers JohanChiers-Johan_Sara-Scarlet03.jpg41
108Chiers JohanChiers-Johan_schippersweekend01.jpg46
128Chiers JohanChiers-Johan_schippersweekend02.jpg49
9Barbe EricBezoekerscentrum Woudaggemaal.jpg43
29Barbe Ericbootje46
49Barbe EricKroatië48
69Barbe EricOphaalbrug44
89Barbe EricSint-Eufemiakerk op de heuvel te Rovinj (Kroatië)48
109Barbe EricNational geographic47
129Barbe EricZwaan46
10Maerten Eddy11 Novemberviering 347
30Maerten EddyPaddenstoelen 346
50Maerten EddyZwevende Banaan51
70Maerten EddyPaddenstoel 548
90Maerten EddyThe Man47
110Maerten EddyVink53
130Maerten EddyBroken Glass48
11Lagae RaphaelGriekse klokketoren44
31Lagae RaphaelTraphall 142
51Lagae RaphaelFiere snor43
71Lagae RaphaelOud worden47
91Lagae RaphaelLampenhoek42
111Lagae RaphaelParaplu venter44
131Lagae RaphaelApulie46
12Vergote DirkMerelmadam53
32Vergote DirkNieuwsgierig48
52Vergote DirkGelijnd54
72Vergote DirkRosse krulstaart49
92Vergote DirkGrote bonte specht51
112Vergote DirkMijnheer de Uil47
132Vergote DirkKoolmeesje49
13Reynaert MarcMajestueuze boom 247
33Reynaert MarcRoze paddestoeltjes43
53Reynaert MarcTakel49
73Reynaert MarcDampen en lijnen43
93Reynaert MarcVan Bilsen Kenneth50
113Reynaert MarcVurige hemel44
133Reynaert MarcWanhoop50

Pin It on Pinterest