Uitslag “Beste foto van 2018”

2018 is reeds enkele weken achter de rug. In 2016 hadden we onze laatste fotowedstrijd. Eigenlijk vonden we dit jammer dit item niet meer aan te bieden. Daarom besloten we dit in 2018 opnieuw in te voeren. In het verleden mochten we telkenmale mooie werken aan de jury aanbieden. Dit jaar was dit niet anders. Hieronder tonen we jullie de 10 beste.

 

Resultaten wedstrijd
AuteurTitel werktotaal score op 40
Barbe Hein 24-Deadvlei37.25
Barbe Hein 66-Oysters at Bretagne37
Beernaert Bart46-Love for elephants36.75
Beernaert Bart67-Remember World War 136.25
Cottyn Jacques49-Saharah35.75
Verhaeghe Gino63-Gravensteen35
Barbe Hein 45-House between rocks34.5
Delbecque Catharine51-Oker34.25
Vervacke Frieda85-Strandcabines34.25
Beernaert Bart25-Best friends34
Braet Anne04-Geaderd witje33.5
Parmentier Danny14-Cwxrm33.5
Tanghe Kurt16-Eekhoorn33.5
Maerten Eddy77-Slaap Zacht33.5
Tanghe Kurt58-Spiegelmees33.25
Beernaert Bart03-Beet!33
Verbrugghe Erwig17-Bittersweet33
Vergote Dirk19-Na de bui33
Braet Anne26-Kuifmees33
Parmentier Danny36-Emotion33
Vergote Dirk40-Championette33
Tanghe Kurt37-Parende ijsvogels32.75
Vergote Dirk82-Pronkend roodborstje32.75
Demuynck Nathalie31-No words to convey32
Vervacke Frieda64-Poppies Sunset32
Chiers Johan27-Vita Goncharuk 0131.75
Delbecque Catharine30-Inspiratieloos31.75
Vergote Elien83-Wimereux31.75
Barbe Hein 02-Big and little Jumbo31.5
Vergote Elien20-Can't Live in a Living Room31.5
Braet Anne47-Roodborstje31.25
Lagae Rapha?l55-Uitblazen31
Braet Anne68-Rups koninginnepage30.5
Vergote Dirk61-Op zoek30.25
Decrocq Francis07-Doorgang30
Maerten Eddy13-Ice Tea 130
Lagae Rapha?l34-Smakelijk30
Verbrugghe Erwig59-Leila30
Hostens Luk75-Toscane2018 30
Lagae Rapha?l76-Kinderspel30
Parmentier Danny78-Zonder titel II30
Tanghe Kurt79-Toen stond de tijd stil30
Maerten Eddy35-Duoglass29.75
Chiers Johan05-Vic29.5
Demuynck Nathalie52-On the moove29.5
Decrocq Francis71-Naomi29.5
Barbe Eric44-Konginnepage29.25
Chiers Johan48-Vita Goncharuk 0229.25
Hostens Luk11-Toscane2018 e29
Hostens Luk33-Castello29
Vergote Elien62-Sofa29
Barbe Eric65-Mistige herfstdag29
Delbecque Catharine72-Total Loss29
Roelstraete Hilde15-Zusjes28.75
Vergote Elien41-Marcel28.75
Vercruysse Chris81-Vlinderbloesem28.5
Verhaeghe Gino84-Paddenstoel28.5
Depaemelaere Koen53-Kruispunt 228
Cottyn Jacques06-Rome27.5
Delbecque Catharine08-Birkenau27.5
Vercruysse Chris60-Op de uitkijk27.5
Demuynck Nathalie09-Nieuwsgierig27.25
Verhaeghe Gino21-Bloem27.25
Barbe Eric23-Eitjes beschermen27
Hostens Luk54-Castello 226.75
Chiers Johan69-Vita Goncharuk 0326.75
Lagae Rapha?l12-Onderonsje26.5
Vercruysse Chris39-Berusting26.5
Vervacke Frieda22-Kruiken26
Maerten Eddy56-Waterhoofd met mes25.5
Verbrugghe Erwig38-Blackwater25.25
Verhaeghe Gino42-Draaimolen24.75
Cottyn Jacques28-Rose24.5
Decrocq Francis50-Molenaar24.5
Verbrugghe Erwig80-Rose-bewerkt24.5
Vercruysse Chris18-Kraanvogels in de vlucht24
Vervacke Frieda43-Kubuswoningen24
Depaemelaere Koen74-Rangeren24
Depaemelaere Koen10-De hond23.5
Decrocq Francis29-Lausanne23.5
Parmentier Danny57-Pont de Normandie23
Cottyn Jacques70-Zonnige dag22.5
Depaemelaere Koen32-Hoogspanning22
Demuynck Nathalie73-See you21.5
Barbe Eric01-De Broeltorens20

 

 

Einduitslag DZL clubkampioenschap 2018

De laatste wedstrijd van 2018 is voltrokken. Een competente jury had de opdracht de werken uit zowel groep A als B te beoordelen. Eenmaal de resultaten bekend zijn deze samengevoegd met de punten van de 1ste wedstrijd. Dit totaal geeft onderstaande rangschikking in beide groepen. Tevens de kampioenen  in A en B. Uiteindelijk zijn alle deelnemers kampioen hoor. We doen het uit liefde voor onze hobby, de fotografie. Maar een beetje competitie kunnen we wel waarderen. Globaal gezien over het ganse jaar moeten we zeker niet onderdoen tegenover andere clubs. Mooie werken hebben we mogen aanschouwen.

Eindrangschikking Groep A
EindrangschikkingDeelnemerTotaal wedstrijd 1Totaal wedstrijd 2Totaal
1Hein Barbe245242487
2Bart Beernaert225253478
3Dirk Vergote230229459
4Eddy Maerten226225451
5Raphael Lagae226222448
6Anne Braet223220443
7Jean-Marie Cloet218218436
8Elien Vergote213214427
9Luk Hostens2022016418
10Eric Barbe199211410
Eindrangschikking Groep B
EindrangschikkingDeelnemerTotaal wedstrijd 1Totaal wedstrijd 2Totaal
1Kurt Thanghe232261493
2Delbecque Catharine
236217453
3Vercruysse Chris
224216440
4Demuynck Nathalie
213227440
5Parmentier Danny
212226438
6Chiers Johan
200237437
7Depaemelaere Koen
220210430
8Vervacke Frieda
201224425
9Decrocq Francis
199217416
10Cottyn Jacques
200207407
11Verhaeghe Gino
202204406
12Breyne Rik
2220222
13Parmentier Jonas
2080208
14Verbrugghe Erwig
0206206
15Vandeplassche Roland
1960196
16Vanden Buverie Nicole
1960196
17Vanneste Michiel
1940194
Uitslag wedstrijd 2 Groep A 
FotonummerAuteurTitelPunten op 60
1Cloet Jean-MarieOp rust 0143
11Cloet Jean-Mariegoesting39
21Cloet Jean-Marieeenzaam48
31Cloet Jean-Mariebellenblazen46
41Cloet Jean-Marieblad 0542
2Barbe EricMisty and cold43
12Barbe EricEitjes beschermen41
22Barbe EricLeve de bevrijding40
32Barbe EricMistige herfstdag46
42Barbe EricKoninginnepage41
3Vergote ElienCanard Bizar42
13Vergote ElienCan't Live In A Living Room48
23Vergote ElienPoco Loco41
33Vergote Elient Kleinste kamerke40
43Vergote ElienWimereux43
4Beernaert BartBEET !51
14Beernaert BartBest friends50
24Beernaert Bartfloating on roses47
34Beernaert BartLove for elephants53
44Beernaert BartRemember world War 152
5Braet AnneBloedrode heidelibel43
15Braet AnneBoomkikker46
25Braet AnneGeaderd witje46
35Braet AnneKraakje52
45Braet AnneRups koninginnenpage33
6Barbe HeinBoer op rust46
16Barbe HeinOekrainman44
26Barbe HeinOysters at Bretagne53
36Barbe HeinThe Funny boy50
46Barbe HeinHouse between rocs49
7Vergote DirkNa de bui-346946
17Vergote DirkChampionette48
27Vergote DirkSite car duel_217046
37Vergote DirkTreinspoor44
47Vergote DirkQuadrace45
8Hostens Luktoscane2018a46
18Hostens Luktoscane2018b43
28Hostens Luktoscane2018c42
38Hostens Luktoscane2018d43
48Hostens Luktoscane2018e42
9Lagae Raphaelbezige bij45
19Lagae RaphaelMichelle42
29Lagae Raphaelsmakelijk46
39Lagae Raphaeluitblazen46
49Lagae Raphaelkleurrijk43
10Maerten Eddy5 stoeltjes41
20Maerten EddyDuikers45
30Maerten EddyPlets46
40Maerten EddyDe Bij38
50Maerten EddySlaap zacht55
Uitslag wedstrijd 2 Groep B
FotonummerAuteurTitelPunten op 60
1Delbecque CatharineBirkenau40
17Delbecque CatharineInspiratieloos47
33Delbecque CatharineKangoeroewoning42
49Delbecque CatharineNever Ending Bench43
65Delbecque CatharinePulp Fiction45
2Parmentier Dannycwxrm47
18Parmentier DannyEmotion47
34Parmentier Dannytroost40
50Parmentier Dannywij hebben dorst43
66Parmentier Dannyzonder titel49
3Decrocq FrancisCavrois43
19Decrocq FrancisDoorgang45
35Decrocq FrancisEindhoven42
51Decrocq FrancisNaomi43
67Decrocq FrancisSurprice44
4Vervacke FriedaKubuswoningen47
20Vervacke FriedaPoppies Sunset46
36Vervacke FriedaToerenflats Rotterdam42
52Vervacke FriedaDelftse Poort41
68Vervacke FriedaStrandcabines48
5Verhaeghe Ginobloem43
21Verhaeghe GinoBrugge41
37Verhaeghe Ginodraaimolen39
53Verhaeghe Ginopaddenstoel41
69Verhaeghe GinoRally40
6Cottyn Jacquescatering48
22Cottyn Jacquesde panne37
38Cottyn Jacquesieper44
54Cottyn Jacquesleieboorden39
70Cottyn Jacquesrose39
7Chiers JohanNaomi0146
23Chiers JohanVic47
39Chiers JohanVita-Goncharuk-0149
55Chiers JohanVita-Goncharuk-0247
71Chiers JohanVita-Goncharuk-0348
8Parmentier Jonasgeen deelname0
24Parmentier Jonasgeen deelname0
40Parmentier Jonasgeen deelname0
56Parmentier Jonasgeen deelname0
72Parmentier Jonasgeen deelname0
9Depaemelaere Koenboeren241
25Depaemelaere Koendehond45
41Depaemelaere Koenkruispunt245
57Depaemelaere Koenrotsformatie137
73Depaemelaere Koenrotsformatie342
10Thanghe Kurteekhoorn53
26Thanghe Kurtkuifmees53
42Thanghe Kurtparende ijsvogel54
58Thanghe Kurtspiegelmees53
74Thanghe Kurtzwarte mees48
11Vanneste Michielgeen deelname0
27Vanneste Michielgeen deelname0
43Vanneste Michielgeen deelname0
59Vanneste Michielgeen deelname0
75Vanneste Michielgeen deelname0
12Demuynck NathalieGroepsrust41
28Demuynck NathalieLes expériences43
44Demuynck NathalieNo words to convey49
60Demuynck NathalieOn the moove47
76Demuynck NathalieSensation47
13Breyne Rikgeen deelname0
29Breyne Rikgeen deelname0
45Breyne Rikgeen deelname0
61Breyne Rikgeen deelname0
77Breyne Rikgeen deelname0
14Vandeplassche Rolandgeen deelname0
30Vandeplassche Rolandgeen deelname0
46Vandeplassche Rolandgeen deelname0
62Vandeplassche Rolandgeen deelname0
78Vandeplassche Rolandgeen deelname0
15Vanden Buverie Nicolegeen deelname0
31Vanden Buverie Nicolegeen deelname0
47Vanden Buverie Nicolegeen deelname0
63Vanden Buverie Nicolegeen deelname0
79Vanden Buverie Nicolegeen deelname0
16Vercruysse Chrisherfststoeltjes41
32Vercruysse Chrisop de uitkijk41
48Vercruysse Chrisop eigen vleugels42
64Vercruysse Chrisop hazenpad47
80Vercruysse Chriswinterlicht45
17.1Verbrugghe ErwigBittersweet44
33.1Verbrugghe ErwigCurre37
49.1Verbrugghe ErwigLeila39
65.1Verbrugghe ErwigRose42
81.1Verbrugghe ErwigWater44

 

 

 

Uitslag van de 1ste clubwedstrijd 2018

Onze eerste clubwedstrijd 2018 is een feit. De beelden van groep B hadden een vernieuwender karakter dan de beelden van groep A.  Als jury konden we rekenen op Patrick Desmet, Erik Pauwels en Frans Vandemeulebroucke. Deze mensen hebben voortreffelijk hun opdracht volbracht. Pas op 14 december houden we onze 2de clubwedstrijd. We mochten heel wat  kwaliteit aanschouwen. Ook verwachten we op het einde van het jaar dit opnieuw te kunnen doen.

 

Uitslag groep A

FotonummerAuteurTitelBehaalde score op 60
1Cloet Jean-Marievreugde40
11Cloet Jean-Mariekrachtig36
21Cloet Jean-Marieopendeur50
31Cloet Jean-Marieschaduw46
41Cloet Jean-Marieontkoppeld46
2Barbe EricDe bewaking46
12Barbe EricIngetogen38
22Barbe EricJonge bezoeker38
32Barbe EricLandschapskunstwerk37
42Barbe EricS.O.S.40
3Vergote ElienDownstairs41
13Vergote ElienDrie op een rij41
23Vergote ElienKrakkemikkig41
33Vergote ElienOil43
43Vergote ElienSofa47
4Beernaert BartFairy Tale47
14Beernaert BartLars41
24Beernaert BartPiratenschip43
34Beernaert BartWinter in de Hoge Venen48
44Beernaert BartWinter in de Hoge Venen 246
5Braet Annekijk eens naar het vogeltje42
15Braet Annefranco belge41
25Braet Annegeel met zwarte stippen48
35Braet AnneIlias44
45Braet Annekuifmees48
6Barbe HeinMoeder en kind49
16Barbe HeinbijeneterNam46
26Barbe HeinDeadvlei50
36Barbe HeinBig and little Jumbo47
46Barbe HeinMongol girl53
7Vergote DirkOp zoek46
17Vergote DirkPronkend Roodborstje48
27Vergote DirkKleine zilverreiger op jacht40
37Vergote DirkSluipend49
47Vergote DirkSplash47
8Hostens LukBeaufort 201837
18Hostens Lukcquimbo40
28Hostens Lukmeeuwchili42
38Hostens Lukqueltehue41
48Hostens Lukzeeleeuw42
9Lagae RaphaelBrave opa36
19Lagae RaphaelDe Rode Aarde49
29Lagae RaphaelGouden Morgenstond48
39Lagae RaphaelKinderspel44
49Lagae RaphaelTrouwe Vrienden49
10Maerten EddyKerstbal 239
20Maerten EddyIce Tea 147
30Maerten EddyDuaglass49
40Maerten EddyVlieg 346
50Maerten EddyWaterhoofd met Mes45
RangschikkingTotale scoreAuteur
1245Barbe Hein
2230Vergote Dirk
3226Maerten Eddy
4226Lagae Raphael
5225Beernaert Bart
6223Braet Anne
7218Cloet Jean-Marie
8213Vergote Elien
9202Hostens Luk
10199Barbe Eric

Uitslag groep B

FotonummerAuteurTitelBehaalde score op 60
1Delbecque CatharineBonte ijsvogel45
17Delbecque CatharineBunker in Zuydcoote49
33Delbecque CatharineHimba dorp44
49Delbecque CatharineOker50
65Delbecque CatharineTotal loss48
2Parmentier Dannymet ballon op stap35
18Parmentier Dannyavondlicht40
34Parmentier Dannyop weg naar40
50Parmentier Dannypont de Normandie49
66Parmentier Dannyzandloper48
3Decrocq FrancisBernadette33
19Decrocq FrancisKlaprozen38
35Decrocq FrancisLausanne43
51Decrocq FrancisLicht41
67Decrocq FrancisMolenaar44
4Vervacke FriedaBerenbalkon32
20Vervacke FriedaKruiken37
36Vervacke FriedaTriestig Venetiaantje39
52Vervacke FriedaKoffiemaker44
68Vervacke FriedaToepe Tattoo49
5Verhaeghe Ginokopie39
21Verhaeghe Ginokopie 247
37Verhaeghe Ginokopie 337
53Verhaeghe Ginozonder titel 141
69Verhaeghe Ginozonder titel 238
6Cottyn Jacquesbourgbourg37
22Cottyn Jacqueseinde42
38Cottyn Jacquesescalles44
54Cottyn Jacquesleieboorden39
70Cottyn Jacquesmonsieur jacques38
7Chiers JohanLaura35
23Chiers JohanNaomi 0143
39Chiers JohanNaomi 0242
55Chiers JohanRaven-Black 0139
71Chiers JohanRaven-Black 0241
8Parmentier JonasAfrican bird39
24Parmentier JonasCommunie39
40Parmentier JonasGespot42
56Parmentier JonasKameleon40
72Parmentier JonasSaksun Church48
9Depaemelaere KoenDekeyzer37
25Depaemelaere KoenGoud44
41Depaemelaere KoenHoogspanning46
57Depaemelaere KoenLandkaart42
73Depaemelaere KoenRangeren51
10Thanghe Kurtfocus36
26Thanghe Kurtkingfischer46
42Thanghe Kurtready to fly53
58Thanghe Kurtthis is the end44
74Thanghe Kurttoen stond de tijd stil53
11Vanneste MichielCascais Portugal35
27Vanneste Michielgele ganzenbloem35
43Vanneste MichielJaguar 142
59Vanneste MichielJaguar 237
75Vanneste MichielWolkenkrabber45
12Demuynck NathalieBedachtzaam44
28Demuynck NathalieFjord uit zicht36
44Demuynck NathalieMalt spirit39
60Demuynck NathalieSee you47
76Demuynck NathalieStilleven47
13Breyne RikIn afwachting 0139
29Breyne RikIn afwachting 0241
45Breyne RikIn afwachting 0345
61Breyne RikIn afwachting 0449
77Breyne RikIn afwachting 0548
14Vandeplassche RolandHet huis tussen de bomen38
30Vandeplassche RolandOefening in de morgen44
46Vandeplassche RolandOns verblijf38
62Vandeplassche RolandStrandwandeling40
78Vandeplassche RolandTo the beach36
15Vanden Buverie Nicolevogels aan het water40
31Vanden Buverie Nicolereflexie op water40
47Vanden Buverie Nicolereflexie op water 0239
63Vanden Buverie Nicolereflexie op water 0340
79Vanden Buverie Nicolereflexie op water 0437
16Vercruysse Chriskraanvogels in de vlucht41
32Vercruysse ChrisOp de uitkijk48
48Vercruysse ChrisRust44
64Vercruysse ChrisValk op jacht42
80Vercruysse Chrisvlinderbloesem49
RangschikkingTotale scoreAuteur
1236Delbecque Catharine
2232Thanghe Kurt
3224Vercruysse Chris
4222Breyne Rik
5220Depaemelaere Koen
6213Demuynck Nathalie
7212Parmentier Danny
8208Parmentier Jonas
9202Verhaeghe Gino
10201Vervacke Frieda
11200Cottyn Jacques
12200Chiers Johan
13199Decrocq Francis
14196Vandeplassche Roland
15196Vanden Buverie Nicole
16194Vanneste Michiel

 

Einduitslag DZL clubkampioenschap 2017

51-06_maerten-eddy_vlieg-167-hostens-luk_toscane3

Dat het een spannende wedstrijd was, dat moeten we niet onder stoelen of banken steken. We mochten heel wat mooi werk aanschouwen. Dit zowel in de B groep als in de A groep. We merken toch wel een positieve evaluatie van alle leden. Alvast een proficiat aan alle deelnemers welke hebben deelgenomen aan de wedstrijden. Het kampioenschap is als volgt bepaald. De punten van de themawedstrijd “fotoreeks” werden samengeteld met de clubwedstrijd “vrij” van vrijdag 10/11/2017. De hoogst scorende deelnemer in zowel A als de B groep is de clubkampioen 2017. Hieronder kan je de resultaten zien van dit werkjaar.


EindrangschikkingDeelnemerTotaal fotoreeksTotaal vrijTotaal
1Maerten Eddy100.5370470.5
2Vergote Dirk95.6667367462.6667
3Beernaert Bart96.375365461.375
4Barbe Hein95.6667346441.6667
5Cloet Jean-Marie93345438
6Braet Anne88343431
7Lagae Raphael88.125338426.125
8Vergote Elien87.75337424.75
9Barbe Eric78.6667333411.6667
10Vercruysse Christian000
EindrangschikkingDeelnemerTotaal fotoreeksTotaal vrijTotaal
1Hostens Luk93.6667316409.6667
2Vanzieleghem Eric93308401
3Delbecque Catharine91282373
4Cottyn Jacques83.625280363.625
5Wallaert Kristijn73.3333290363.3333
6Chiers Johan81.6667274355.6667
7Reynaert Marc43.125302345.125
8Parmentier Danny0310310
9Parmentier Jonas0305305
10Bruggeman Frans34.6667266300.6667
11Breyne Rik0274274
12Verhaeghe Gino0273273
13Vandeplassche Roland0269269
14Joseph Rafael81.375081.375
15Descamps Guido80.6667080.6667

Bekijk hier de resultaten van onze themawedstrijd “Vrij” 2017    GROEP A

NaamTitelPunten
Maerten EddyOnder de Brug49
Maerten EddyPaddenstoel 1051
Maerten EddyWaterdruppel 452
Maerten EddyColablik55
Maerten EddyMees52
Maerten EddyVlieg 156
Maerten EddyTassplach 255
Beernaert BartOld men of conoor 50
Beernaert BartLittle girl & little bear 55
Beernaert BartOld lady of Goa 50
Beernaert BartProud men's 51
Beernaert BartLance 54
Beernaert BartNighttrain54
Beernaert BartLady's in Ooty market 51
Braet AnneHeer met dames47
Braet AnneHimba boy45
Braet AnneKaaps hartenbeest50
Braet Annekudde zebra48
Braet Anneop jacht49
Braet AnneOryx battle51
Braet AnneSaluuut53
Lagae RaphaelStraatschilder47
Lagae RaphaelBezige bij49
Lagae RaphaelBordeaux48
Lagae RaphaelEdelsteen slijpen47
Lagae RaphaelThee plukster48
Lagae RaphaelTrapop48
Lagae RaphaelTrappenhuis51
Barbe HeinAfrikaanse Nimmerzat49
Barbe HeinDe paaljongen46
Barbe HeinAquashop49
Barbe HeinThe colgategirl47
Barbe HeinHvitsekur, Ijsland55
Barbe HeinKenian Cheetah50
Barbe HeinPrewalski Horses50
Vergote DirkBoomklever54
Vergote DirkCitroenvlinder47
Vergote DirkHeidelibel51
Vergote DirkIn de bocht52
Vergote DirkReflection of nature56
Vergote DirkSamen aan de dis54
Vergote DirkSurfjumper53
Barbe EricDelmotte48
Barbe EricGeen oorlog meer49
Barbe Ericonleesbaar45
Barbe EricSchilderkunst44
Barbe EricStand-up paddle surfing47
Barbe EricThe day after51
Barbe EricWasbeurt49
Cloet Jean-Marieuitgeteld50
Cloet Jean-Mariegenieten49
Cloet Jean-Marie4opeenrij47
Cloet Jean-Marieoei teveel48
Cloet Jean-MarieZT0347
Cloet Jean-MarieAapie52
Cloet Jean-Mariebeklimming52
Vergote ElienDjemaa El Fna46
Vergote ElienEindstation49
Vergote ElienLe Petit Marcel49
Vergote ElienSiësta48
Vergote ElienThe long road47
Vergote ElienThe making of argan oil49
Vergote ElienZwerver in Essaouira49

Bekijk hier de resultaten van onze themawedstrijd “Vrij” 2017  GROEP B

NaamTitelPunten
Bruggeman FransBésalu (Sp)38
Bruggeman FransEstartite37
Bruggeman FransGerona37
Bruggeman FransPlace d'Espagne39
Bruggeman FransSteegje Gerona37
Bruggeman Franstoreador36
Bruggeman FransWindmolen in Consuegra (Sp)42
Reynaert MarcBosje43
Reynaert MarcEverzwijnhoekpad41
Reynaert MarcKoe Loe kijkt toe41
Reynaert MarcMorningsun44
Reynaert MarcOranjekruid45
Reynaert MarcPlaffeturende poes44
Reynaert MarcVan Bilsen Kenneth44
Hostens LukNyork37
Hostens LukStlde43
Hostens LukToscane 142
Hostens LukToscane 245
Hostens LukToscane 352
Hostens LukToscane 448
Hostens LukToscane 549
Wallaert Kristijnherfst37
Wallaert Kristijnkindervreugde38
Wallaert Kristijnligusterpijlstaart47
Wallaert KristijnLongemer46
Wallaert Kristijnmijn eerste foto38
Wallaert KristijnOostende voor anker38
Wallaert Kristijnpaddestoelen46
Vanzieleghem EricAvondschemering in Cornwall43
Vanzieleghem EricAvondwandeling40
Vanzieleghem EricDe Winterfotograaf45
Vanzieleghem EricExmoor46
Vanzieleghem EricHerfstwandeling44
Vanzieleghem EricWald im Pinzgau46
Vanzieleghem EricZeezicht44
Parmentier Dannyvenkel39
Parmentier Dannydikke vrienden43
Parmentier Dannygolfbal46
Parmentier Dannymolen46
Parmentier Dannymystery46
Parmentier Dannypoes48
Parmentier Dannystartrek42
Parmentier JonasDe Groene Mamba48
Parmentier JonasBrug36
Parmentier JonasEen hop46
Parmentier JonasIn front of the castle40
Parmentier JonasJökulsárlón gletsjermeer47
Parmentier JonasKirkjufell46
Parmentier JonasZebra's42
Vandeplassche RolandCorfu39
Vandeplassche Rolandde berm37
Vandeplassche Rolandkeurder34
Vandeplassche Rolandrietbinder37
Vandeplassche Rolandskiereiland43
Vandeplassche RolandSveti Stefa40
Vandeplassche Rolandwaterskie39
Delbecque CatharineAllerzielen35
Delbecque CatharineHimba kinderen43
Delbecque CatharineHoutbay Zuid-Afrika39
Delbecque CatharineIk ben zo moe42
Delbecque CatharinePorseleinzwam50
Delbecque CatharineRijstpap met gouden lepeltjes37
Delbecque CatharineSpring36
Chiers JohanAlice42
Chiers JohanAna 0136
Chiers JohanAna 0238
Chiers JohanAnastasia37
Chiers JohanDaisy42
Chiers JohanJana37
Chiers JohanSara Scarlet42
Breyne RikAlpenrit38
Breyne RikAvondwandeling34
Breyne RikGroene Lakenhalle42
Breyne RikHaven Zeebrugge41
Breyne RikLenteveld44
Breyne RikOnder brug37
Breyne RikWindkracht38
Cottyn Jacquesbrasseur37
Cottyn Jacqueseindezomer40
Cottyn Jacqueshappybday36
Cottyn Jacquesmidsommer44
Cottyn Jacquesoostende 35
Cottyn Jacquespano48
Cottyn Jacquesvlaskapellen40
Verhaeghe GinoBlankenberge pier46
Verhaeghe GinoBrugge minnewater43
Verhaeghe GinoBrugge38
Verhaeghe Ginode gavers33
Verhaeghe Ginogolden classic34
Verhaeghe Ginopaddestoelen39
Verhaeghe GinoZonnebeke40

Resultaten fotowedstrijd Dzl 2016

Het fotojaar 2016 loopt stilaan ten einde. Naar gewoonte sluiten we af met onze interne fotowedstrijd. De collega’s van de Fotoclub Lendelede hebben deze opdracht volbracht. Ook hebben zij de foto’s toegelicht waarom de ene al beter is dan de ander. Dat er enkele printen duidelijk onscherp waren konden we allemaal wel merken. Maar de meeste hadden toch een aanvaardbare scherpte. In het programma 2017 komt deze fotowedstrijd niet meer aan bod. Maar wie weet komt deze wel terug in 2018. Alvast proficiat aan alle deelnemers.

 

PlaatsNaamTitelPunten
1Beernaert BartHighland cow123,75
2Barbe HeinFriese palen123,25
3Vergote ElienSpiegelkatjes123,00
4Barbe EricHet oog122,25
5Reynaert MarcRietrand121,75
5Vanzieleghem EricProud Lady121,75
6Vergote DirkRosse krulstaart 2121,00
6Barbe HeinJanela pick121,00
7Reynaert MarcMajestueuze boom120,50
8Braet AnnePIMPAMPOENTJE120,00
8Lagae RaphaelMet Singer120,00
9Barbe HeinScheepswrak119,25
10Vergote DirkGrote bonte specht118,75
11Barbe HeinBudardalur118,00
12Reynaert MarcWanhoop101,00
13Barbe HeinKi Monastery100,00
14Barbe EricDe bruine kikker99,75
15Reynaert MarcVurige hemel98,75
16Beernaert BartPier Blankenberge98,25
17Beernaert BartCoupure Brugge97,75
17Vergote DirkGelijnd97,75
18Vergote ElienWeeping Lady97,25
19Braet AnneCLOUDLESS SULPHUR97,00
19Beernaert BartZeilwagenracen II97,00
19Lagae RaphaelBruine schoonheid97,00
20Vergote ElienCouloir96,75
21Vergote DirkMerelmadam96,25
21Beernaert BartZeilwagenracen96,25
22Reynaert MarcTakel95,50
23Vergote ElienVerloren voorwerp95,00
24Vergote DirkPiano92,75
25Chiers JohanSara Scarlet-0192,50
25Chiers JohanSara Scarlet-0292,50
26Chiers JohanSchippersweekend-0392,00
27Vanzieleghem EricChoose Cola91,25
28Cottyn Jacquesbergen 291,00
29Cottyn Jacquestkraaiveld89,50
29Chiers JohanSchippersweekend-0189,50
30Cottyn Jacquesescalles 288,50
31Braet AnneKEGELROB88,00
31Chiers JohanSchippersweekend-0288,00
32Braet AnneFOCUS87,75
33Lagae RaphaelTraphall81,50
34Lagae RaphaelSchuw80,50
35Lagae RaphaelC mine toren78,25
36Vergote ElienBurg Eltz78,00
37Barbe EricHet blauwtje77,25
38Vanzieleghem EricWinter in Bellegem77,00
39Warmoes MarcVissershuisje76,50
40Barbe EricHet kleine koolwitje76,25
41Braet AnneJULIA76,00
41Vanzieleghem EricOosterschelde76,00
42Warmoes MarcWinterlandschap74,50
42Barbe EricMoederliefde74,50
43Warmoes MarcMacro73,25
44Warmoes MarcSprinkhaan71,50
45Vanzieleghem EricOchtendgloren70,50
46Warmoes MarcVlieg69,50

Resultaten 2de clubwedstrijd 2016

Het clubkampioenschap 2016 is beslecht in zowel groep A als in groep B. De resultaten kan je hieronder raadplegen. Ook de 12 beelden uit beide groepen met de hoogste score kan je hieronder bekijken.

Beelden groep B

Punten groep B

NummerDeelnemerTitelPuntentotaal
(op 60)
3Wallaert KristijnDeltamuur44
23Wallaert Kristijngalloo37
43Wallaert Kristijngarnaalvissen41
63Wallaert Kristijntrekpaarden34
83Wallaert Kristijnvuurwerk46
103Wallaert Kristijnrozen40
123Wallaert KristijnVedastus39
4Braet AnneAVONDROOD43
24Braet AnneFOCUS47
44Braet AnneGENIETEN39
64Braet AnneKEGELROB42
84Braet AnneLEKKER42
104Braet AnneOOGJES TOE35
124Braet AnnePIMPAMPOENTJE47
5Parmentier FrankyDe orgelman40
25Parmentier FrankyMet alle Chinezen45
45Parmentier FrankyMolen en schaapjes43
65Parmentier FrankyDe waterlijnen45
85Parmentier FrankyDe bloemenfiets41
105Parmentier FrankyPolo40
125Parmentier FrankyDe waterplons42
6Vandeplassche RolandLipari41
26Vandeplassche RolandModderbad 147
46Vandeplassche RolandModderbad 241
66Vandeplassche RolandOp zee40
86Vandeplassche RolandTaoramina42
106Vandeplassche RolandWandelen op de Etna41
126Vandeplassche Roland_Zeeman40
7Cottyn JacquesCairn42
27Cottyn Jacquesk45
47Cottyn JacquesLina41
67Cottyn Jacquesmist44
87Cottyn Jacquesop stap38
107Cottyn Jacquesontbrekend beeld0
127Cottyn Jacquesontbrekend beeld0
8Joseph RafaelNatuur 1 Franse Alpen42
28Joseph RafaelNatuur 2 Franse Alpen38
48Joseph RafaelVolksdevotie36
68Joseph RafaelSpaanse was40
88Joseph RafaelSpaans bedevaardsoord37
108Joseph RafaelOostends terras35
128Joseph RafaelRommelmarkt Sint Truiden41

 

Beelden groep A

Punten groep A

NummerDeelnemerTitelPuntentotaal
(op 60)
1Vercruysse ChristianBlaaskaak44
21Vercruysse ChristianBlik op kunst45
41Vercruysse ChristianGouden hart48
61Vercruysse ChristianHeilig hart42
81Vercruysse ChristianIn de bocht45
101Vercruysse ChristianZaalwachter50
121Vercruysse ChristianZilverdistels42
2Warmoes MarcBloemenboeket37
22Warmoes MarcWinterlandschap45
42Warmoes MarcLeguaan36
62Warmoes MarcSprinkhaan45
82Warmoes MarcPaddestoelen43
102Warmoes MarcBloesems40
122Warmoes MarcDoodsreutel boom45
3Vergote ElienLuzzefrak44
23Vergote ElienKolenspoor43
43Vergote ElienBurg Eltz50
63Vergote ElienCemetery of the insane43
83Vergote ElienGraffiticar44
103Vergote ElienVerloren voorwerp47
123Vergote ElienZicht op de haven47
4Vanzieleghem EricUitkijk41
24Vanzieleghem EricLichtspeling41
44Vanzieleghem EricSpiegelingen45
64Vanzieleghem EricLandschap Veere45
84Vanzieleghem EricHemels (Bis)40
104Vanzieleghem EricOp de uitkijk45
124Vanzieleghem EricTrekpaarden46
5Barbe HeinHarpacorner51
25Barbe HeinTwo little sisters48
45Barbe HeinIjslandschapen50
65Barbe HeinYoung Kyrgizieboy48
85Barbe HeinIjslandse waterval50
105Barbe HeinBudardalur56
125Barbe HeinOld Kyrgysman48
6Cloet Jean-Marietrio44
26Cloet Jean-Mariekumho49
46Cloet Jean-Marieprivaat40
66Cloet Jean-Mariesubtiel40
86Cloet Jean-Mariefocused50
106Cloet Jean-Marieeb46
126Cloet Jean-Mariesee-you53
7Beernaert BartBij den boer45
27Beernaert BartGarnaalvissers I45
47Beernaert BartGarnaalvissers II46
67Beernaert BartGarnaalvissers III45
87Beernaert BartZeilwagenrace I51
107Beernaert BartZeilwagenrace II47
127Beernaert BartZeilwagenrace III51
8Chiers JohanChiers-Johan_Emma.jpg40
28Chiers JohanChiers-Johan_Heleen.jpg42
48Chiers JohanChiers-Johan_Sara-Scarlet01.jpg43
68Chiers JohanChiers-Johan_Sara-Scarlet02.jpg43
88Chiers JohanChiers-Johan_Sara-Scarlet03.jpg41
108Chiers JohanChiers-Johan_schippersweekend01.jpg46
128Chiers JohanChiers-Johan_schippersweekend02.jpg49
9Barbe EricBezoekerscentrum Woudaggemaal.jpg43
29Barbe Ericbootje46
49Barbe EricKroatië48
69Barbe EricOphaalbrug44
89Barbe EricSint-Eufemiakerk op de heuvel te Rovinj (Kroatië)48
109Barbe EricNational geographic47
129Barbe EricZwaan46
10Maerten Eddy11 Novemberviering 347
30Maerten EddyPaddenstoelen 346
50Maerten EddyZwevende Banaan51
70Maerten EddyPaddenstoel 548
90Maerten EddyThe Man47
110Maerten EddyVink53
130Maerten EddyBroken Glass48
11Lagae RaphaelGriekse klokketoren44
31Lagae RaphaelTraphall 142
51Lagae RaphaelFiere snor43
71Lagae RaphaelOud worden47
91Lagae RaphaelLampenhoek42
111Lagae RaphaelParaplu venter44
131Lagae RaphaelApulie46
12Vergote DirkMerelmadam53
32Vergote DirkNieuwsgierig48
52Vergote DirkGelijnd54
72Vergote DirkRosse krulstaart49
92Vergote DirkGrote bonte specht51
112Vergote DirkMijnheer de Uil47
132Vergote DirkKoolmeesje49
13Reynaert MarcMajestueuze boom 247
33Reynaert MarcRoze paddestoeltjes43
53Reynaert MarcTakel49
73Reynaert MarcDampen en lijnen43
93Reynaert MarcVan Bilsen Kenneth50
113Reynaert MarcVurige hemel44
133Reynaert MarcWanhoop50

Eindrangschikking clubcompetitie 2016

Onze tweede clubwedstrijd op 13 oktober betekende meteen ook de finale van onze clubcompetitie. Uit alle deelnemende beelden uit de twee clubwedstrijden en de themawedstrijden werden van elke deelnemer de punten van 15 hoogst scorende foto’s samengeteld. Dat geeft een totaal op 900 punten (15 foto’s x maximum 20 punten/foto x 3 juryleden). Wie het hoogste totaal haalde mag zich een jaar lang clubkampioen noemen. Hieronder vind je de einduitslag in zowel onze categorie B als A.

Opmerking: niet alle deelnemers hadden in totaal met 15 of meer beelden deelgenomen aan de diverse wedstrijden. In de kolom “Opmerking” staat steeds vermeld aan welke wedstrijden ze hebben deelgenomen en of ze de vereiste 15 beelden haalden of niet.

Groep B

EindrangschikkingDeelnemerOpmerkingPuntentotaal
(op 900)
1Braet Anne2 thema + 2 wedstrijden649
2Parmentier Franky2 thema + 2 wedstrijden634
3Wallaert Kristijn2 thema + 2 wedstrijden606
4Vandeplassche Roland2 wedstrijden573
5Descamps Guido1 wedstrijd270
6Joseph Rafael2 thema + 1 wedstrijd269
7Cottyn Jacques5 beelden210
8Parmentier Jonasdeelname 4 beelden150

Groep A

EindrangschikkingDeelnemerOpmerkingPuntentotaal
(op 900)
1Barbe Hein2 thema + 2 wedstrijden753
2Vergote Dirk2 thema + 2 wedstrijden727
3Maerten Eddy2 thema + 2 wedstrijden723
4Beernaert Bart2 thema + 2 wedstrijden721
5Cloet Jean-Marie2 thema + 2 wedstrijden693
6Vergote Elien2 thema + 2 wedstrijden681
7Barbe Eric2 thema + 2 wedstrijden680
8Vercruysse Christian2 thema + 2 wedstrijden657
9Lagae Raphael2 wedstrijden +6 be thema655
10Vanzieleghem Eric2 thema + 2 wedstrijden644
11Reynaert Marc2 wedstrijden625
12Warmoes Marc2 thema + 2 wedstrijden620
13Chiers Johan2 thema + 2 wedstrijden611

Uitslag 1ste interne clubwedstrijd 2016

Naar jaarlijkse gewoonte hebben we onze eerste clubwedstrijd achter de rug. Met een wat alternatieve jury achter de telramen, met een andere kijk op de fotografie, hebben zij toch een mooie beoordeling gemaakt van zowel de beginnersgroep B als van de meer ervaren fotografen uit groep A. Hieronder respectievelijk groep B gevolgd door groep A. De 12 beelden uit zowel groep A als B, welke het hoogst scoorden kan je hieronder bekijken.

BEELDEN GROEP B

RESULTATEN GROEP B

fotonr Auteur titel behaalde score op 60
1Descamps GuidoJana40
21Descamps Guidokind38
41Descamps Guidolief39
61Descamps GuidoNoorwegen 139
81Descamps GuidoNoorwegen 235
101Descamps GuidoOyewin39
121Descamps GuidoShana T40
2Parmentier JonasLange muur34
22Parmentier JonasAalscholvers41
42Parmentier JonasDe Casarca36
62Parmentier JonasFuut39
82Parmentier Jonasontbrekend beeld0
102Parmentier Jonasontbrekend beeld0
122Parmentier Jonasontbrekend beeld0
3Wallaert KristijnDat waren tijden36
23Wallaert Kristijnherfst43
43Wallaert KristijnHoeden passen34
63Wallaert KristijnMan met hoed37
83Wallaert Kristijnspiegeling41
103Wallaert Kristijnstadsmuren35
123Wallaert KristijnVrouw met hoed35
4Braet AnneJULIA50
24Braet AnneCLOUDLESS SULPHUR44
44Braet AnneKONINGSVAREN43
64Braet AnneBOLDERIK37
84Braet AnneVLIEGENZWAM40
104Braet AnneKNOBBELZWAAN35
124Braet AnneNOG 1 MAAND44
5Parmentier FrankyFuut47
25Parmentier FrankyMuziek maken40
45Parmentier FrankyNacht 142
65Parmentier FrankyRoltrap34
85Parmentier FrankyScoutskids43
105Parmentier FrankySelfie44
125Parmentier FrankyStation35
6Vandeplassche RolandAan de Semois45
26Vandeplassche RolandClochard40
46Vandeplassche RolandFrankfurt39
66Vandeplassche RolandStructuur 139
86Vandeplassche RolandStructuur 235
106Vandeplassche RolandVisser46
126Vandeplassche RolandZicht uit Cornwall37

 


 

BEELDEN GROEP A

RESULTATEN GROEP A

fotonr Auteur titel behaalde score op 60
42Warmoes MarcVlieg50
2Warmoes MarcMacro44
122Warmoes MarcWaterplezier40
62Warmoes MarcPaddenstoelen 238
22Warmoes MarcPaddenstoelen 137
82Warmoes MarcPaddenstoelen 337
102Warmoes MarcKleurschakeringen37
63Vergote ElienWeeping lady47
83Vergote ElienDesperate45
3Vergote ElienSpelen in de gordijnen44
43Vergote ElienRest in peace41
123Vergote ElienWolkenspiegel40
23Vergote ElienCorridor38
103Vergote ElienSunset in K36
32Vergote DirkVliegje48
12Vergote DirkHer masters voice47
112Vergote DirkEuploea core47
52Vergote DirkDat zal smaken45
72Vergote DirkBaviaan45
132Vergote DirkMonsieur Thybo38
92Vergote DirkHappy Emely35
61Vercruysse ChristianLanding53
41Vercruysse ChristianGlazen Vleugels40
121Vercruysse ChristianTrotse dame40
81Vercruysse ChristianRuiten39
101Vercruysse ChristianTriomfboog39
1Vercruysse ChristianBomenweelde38
21Vercruysse ChristianGille36
4Vanzieleghem EricOchtendgloren46
124Vanzieleghem EricKleurrijke dame42
24Vanzieleghem EricOude glorie39
44Vanzieleghem EricHello !38
64Vanzieleghem EricDe Pineut38
104Vanzieleghem EricLa Passionata37
84Vanzieleghem EricSalsa dancing36
113Reynaert MarcRietrand48
53Reynaert MarcOuteiro46
93Reynaert MarcOchtendnevel46
13Reynaert MarcMeerkoetenpoel44
33Reynaert MarcFaial Caldeirao39
133Reynaert MarcGammel brugje39
73Reynaert MarcTrosje paddestoelen37
70Maerten EddyAardbei52
10Maerten EddyVink 250
50Maerten EddyMy Brothers and Me50
110Maerten EddyRoodborstje49
30Maerten EddyPaddenstoelen 645
90Maerten EddyWaterdruppel43
130Maerten EddyPaddenstoelen 143
51Lagae RaphaelC-Mine toren48
111Lagae RaphaelMet Singer46
91Lagae RaphaelZand stapper43
31Lagae RaphaelGeitevanger42
11Lagae RaphaelBomma41
71Lagae RaphaelSchuw40
131Lagae RaphaelModelmoeder38
126Cloet Jean-MarieVernederd49
6Cloet Jean-MarieSpuitwerk48
66Cloet Jean-MarieOever47
106Cloet Jean-MarieOchtendglorie42
26Cloet Jean-MarieVerlaten41
86Cloet Jean-MarieWandeling41
46Cloet Jean-MarieAvondlicht39
108Chiers JohanNaomi.jpg40
128Chiers JohanSara.jpg39
8Chiers JohanCharlotte.jpg38
28Chiers JohanElisa.jpg38
88Chiers JohanLow-budget_02.jpg38
48Chiers JohanLorien.jpg37
68Chiers JohanLow-budget_01.jpg37
127Beernaert BartHighland cow II52
107Beernaert BartBlankenberge pier48
87Beernaert BartSpin II47
27Beernaert BartZuid Tirol46
67Beernaert BartSpin I46
7Beernaert BartBudapest42
47Beernaert BartMlanese schoonheid40
5Barbe HeinJanelapick52
125Barbe HeinPrive Sylvain50
45Barbe HeinKi Monastery47
85Barbe HeinOpaalpalen44
65Barbe HeinMoeder en kind43
105Barbe HeinVijftand42
25Barbe HeinLittle sister38
9Barbe EricHet kleine koolwitje50
129Barbe EricRetro49
69Barbe Erichet oog47
49Barbe EricOld man39
89Barbe EricDe Westhoek39
109Barbe EricZicht vanaf de IJzertoren39
29Barbe EricDe ingang38

 

Pin It on Pinterest