De laatste wedstrijd van 2018 is voltrokken. Een competente jury had de opdracht de werken uit zowel groep A als B te beoordelen. Eenmaal de resultaten bekend zijn deze samengevoegd met de punten van de 1ste wedstrijd. Dit totaal geeft onderstaande rangschikking in beide groepen. Tevens de kampioenen  in A en B. Uiteindelijk zijn alle deelnemers kampioen hoor. We doen het uit liefde voor onze hobby, de fotografie. Maar een beetje competitie kunnen we wel waarderen. Globaal gezien over het ganse jaar moeten we zeker niet onderdoen tegenover andere clubs. Mooie werken hebben we mogen aanschouwen.

Eindrangschikking Groep A
EindrangschikkingDeelnemerTotaal wedstrijd 1Totaal wedstrijd 2Totaal
1Hein Barbe245242487
2Bart Beernaert225253478
3Dirk Vergote230229459
4Eddy Maerten226225451
5Raphael Lagae226222448
6Anne Braet223220443
7Jean-Marie Cloet218218436
8Elien Vergote213214427
9Luk Hostens2022016418
10Eric Barbe199211410
Eindrangschikking Groep B
EindrangschikkingDeelnemerTotaal wedstrijd 1Totaal wedstrijd 2Totaal
1Kurt Thanghe232261493
2Delbecque Catharine
236217453
3Vercruysse Chris
224216440
4Demuynck Nathalie
213227440
5Parmentier Danny
212226438
6Chiers Johan
200237437
7Depaemelaere Koen
220210430
8Vervacke Frieda
201224425
9Decrocq Francis
199217416
10Cottyn Jacques
200207407
11Verhaeghe Gino
202204406
12Breyne Rik
2220222
13Parmentier Jonas
2080208
14Verbrugghe Erwig
0206206
15Vandeplassche Roland
1960196
16Vanden Buverie Nicole
1960196
17Vanneste Michiel
1940194
Uitslag wedstrijd 2 Groep A 
FotonummerAuteurTitelPunten op 60
1Cloet Jean-MarieOp rust 0143
11Cloet Jean-Mariegoesting39
21Cloet Jean-Marieeenzaam48
31Cloet Jean-Mariebellenblazen46
41Cloet Jean-Marieblad 0542
2Barbe EricMisty and cold43
12Barbe EricEitjes beschermen41
22Barbe EricLeve de bevrijding40
32Barbe EricMistige herfstdag46
42Barbe EricKoninginnepage41
3Vergote ElienCanard Bizar42
13Vergote ElienCan't Live In A Living Room48
23Vergote ElienPoco Loco41
33Vergote Elient Kleinste kamerke40
43Vergote ElienWimereux43
4Beernaert BartBEET !51
14Beernaert BartBest friends50
24Beernaert Bartfloating on roses47
34Beernaert BartLove for elephants53
44Beernaert BartRemember world War 152
5Braet AnneBloedrode heidelibel43
15Braet AnneBoomkikker46
25Braet AnneGeaderd witje46
35Braet AnneKraakje52
45Braet AnneRups koninginnenpage33
6Barbe HeinBoer op rust46
16Barbe HeinOekrainman44
26Barbe HeinOysters at Bretagne53
36Barbe HeinThe Funny boy50
46Barbe HeinHouse between rocs49
7Vergote DirkNa de bui-346946
17Vergote DirkChampionette48
27Vergote DirkSite car duel_217046
37Vergote DirkTreinspoor44
47Vergote DirkQuadrace45
8Hostens Luktoscane2018a46
18Hostens Luktoscane2018b43
28Hostens Luktoscane2018c42
38Hostens Luktoscane2018d43
48Hostens Luktoscane2018e42
9Lagae Raphaelbezige bij45
19Lagae RaphaelMichelle42
29Lagae Raphaelsmakelijk46
39Lagae Raphaeluitblazen46
49Lagae Raphaelkleurrijk43
10Maerten Eddy5 stoeltjes41
20Maerten EddyDuikers45
30Maerten EddyPlets46
40Maerten EddyDe Bij38
50Maerten EddySlaap zacht55
Uitslag wedstrijd 2 Groep B
FotonummerAuteurTitelPunten op 60
1Delbecque CatharineBirkenau40
17Delbecque CatharineInspiratieloos47
33Delbecque CatharineKangoeroewoning42
49Delbecque CatharineNever Ending Bench43
65Delbecque CatharinePulp Fiction45
2Parmentier Dannycwxrm47
18Parmentier DannyEmotion47
34Parmentier Dannytroost40
50Parmentier Dannywij hebben dorst43
66Parmentier Dannyzonder titel49
3Decrocq FrancisCavrois43
19Decrocq FrancisDoorgang45
35Decrocq FrancisEindhoven42
51Decrocq FrancisNaomi43
67Decrocq FrancisSurprice44
4Vervacke FriedaKubuswoningen47
20Vervacke FriedaPoppies Sunset46
36Vervacke FriedaToerenflats Rotterdam42
52Vervacke FriedaDelftse Poort41
68Vervacke FriedaStrandcabines48
5Verhaeghe Ginobloem43
21Verhaeghe GinoBrugge41
37Verhaeghe Ginodraaimolen39
53Verhaeghe Ginopaddenstoel41
69Verhaeghe GinoRally40
6Cottyn Jacquescatering48
22Cottyn Jacquesde panne37
38Cottyn Jacquesieper44
54Cottyn Jacquesleieboorden39
70Cottyn Jacquesrose39
7Chiers JohanNaomi0146
23Chiers JohanVic47
39Chiers JohanVita-Goncharuk-0149
55Chiers JohanVita-Goncharuk-0247
71Chiers JohanVita-Goncharuk-0348
8Parmentier Jonasgeen deelname0
24Parmentier Jonasgeen deelname0
40Parmentier Jonasgeen deelname0
56Parmentier Jonasgeen deelname0
72Parmentier Jonasgeen deelname0
9Depaemelaere Koenboeren241
25Depaemelaere Koendehond45
41Depaemelaere Koenkruispunt245
57Depaemelaere Koenrotsformatie137
73Depaemelaere Koenrotsformatie342
10Thanghe Kurteekhoorn53
26Thanghe Kurtkuifmees53
42Thanghe Kurtparende ijsvogel54
58Thanghe Kurtspiegelmees53
74Thanghe Kurtzwarte mees48
11Vanneste Michielgeen deelname0
27Vanneste Michielgeen deelname0
43Vanneste Michielgeen deelname0
59Vanneste Michielgeen deelname0
75Vanneste Michielgeen deelname0
12Demuynck NathalieGroepsrust41
28Demuynck NathalieLes expériences43
44Demuynck NathalieNo words to convey49
60Demuynck NathalieOn the moove47
76Demuynck NathalieSensation47
13Breyne Rikgeen deelname0
29Breyne Rikgeen deelname0
45Breyne Rikgeen deelname0
61Breyne Rikgeen deelname0
77Breyne Rikgeen deelname0
14Vandeplassche Rolandgeen deelname0
30Vandeplassche Rolandgeen deelname0
46Vandeplassche Rolandgeen deelname0
62Vandeplassche Rolandgeen deelname0
78Vandeplassche Rolandgeen deelname0
15Vanden Buverie Nicolegeen deelname0
31Vanden Buverie Nicolegeen deelname0
47Vanden Buverie Nicolegeen deelname0
63Vanden Buverie Nicolegeen deelname0
79Vanden Buverie Nicolegeen deelname0
16Vercruysse Chrisherfststoeltjes41
32Vercruysse Chrisop de uitkijk41
48Vercruysse Chrisop eigen vleugels42
64Vercruysse Chrisop hazenpad47
80Vercruysse Chriswinterlicht45
17.1Verbrugghe ErwigBittersweet44
33.1Verbrugghe ErwigCurre37
49.1Verbrugghe ErwigLeila39
65.1Verbrugghe ErwigRose42
81.1Verbrugghe ErwigWater44

 

 

 

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de publieke activiteiten van fotoclub Digitaal Zien.

Wij hebben uw inschrijving goed ontvangen. Dankjewel!

Pin It on Pinterest