51-06_maerten-eddy_vlieg-167-hostens-luk_toscane3

Dat het een spannende wedstrijd was, dat moeten we niet onder stoelen of banken steken. We mochten heel wat mooi werk aanschouwen. Dit zowel in de B groep als in de A groep. We merken toch wel een positieve evaluatie van alle leden. Alvast een proficiat aan alle deelnemers welke hebben deelgenomen aan de wedstrijden. Het kampioenschap is als volgt bepaald. De punten van de themawedstrijd “fotoreeks” werden samengeteld met de clubwedstrijd “vrij” van vrijdag 10/11/2017. De hoogst scorende deelnemer in zowel A als de B groep is de clubkampioen 2017. Hieronder kan je de resultaten zien van dit werkjaar.


EindrangschikkingDeelnemerTotaal fotoreeksTotaal vrijTotaal
1Maerten Eddy100.5370470.5
2Vergote Dirk95.6667367462.6667
3Beernaert Bart96.375365461.375
4Barbe Hein95.6667346441.6667
5Cloet Jean-Marie93345438
6Braet Anne88343431
7Lagae Raphael88.125338426.125
8Vergote Elien87.75337424.75
9Barbe Eric78.6667333411.6667
10Vercruysse Christian000
EindrangschikkingDeelnemerTotaal fotoreeksTotaal vrijTotaal
1Hostens Luk93.6667316409.6667
2Vanzieleghem Eric93308401
3Delbecque Catharine91282373
4Cottyn Jacques83.625280363.625
5Wallaert Kristijn73.3333290363.3333
6Chiers Johan81.6667274355.6667
7Reynaert Marc43.125302345.125
8Parmentier Danny0310310
9Parmentier Jonas0305305
10Bruggeman Frans34.6667266300.6667
11Breyne Rik0274274
12Verhaeghe Gino0273273
13Vandeplassche Roland0269269
14Joseph Rafael81.375081.375
15Descamps Guido80.6667080.6667

Bekijk hier de resultaten van onze themawedstrijd “Vrij” 2017    GROEP A

NaamTitelPunten
Maerten EddyOnder de Brug49
Maerten EddyPaddenstoel 1051
Maerten EddyWaterdruppel 452
Maerten EddyColablik55
Maerten EddyMees52
Maerten EddyVlieg 156
Maerten EddyTassplach 255
Beernaert BartOld men of conoor 50
Beernaert BartLittle girl & little bear 55
Beernaert BartOld lady of Goa 50
Beernaert BartProud men's 51
Beernaert BartLance 54
Beernaert BartNighttrain54
Beernaert BartLady's in Ooty market 51
Braet AnneHeer met dames47
Braet AnneHimba boy45
Braet AnneKaaps hartenbeest50
Braet Annekudde zebra48
Braet Anneop jacht49
Braet AnneOryx battle51
Braet AnneSaluuut53
Lagae RaphaelStraatschilder47
Lagae RaphaelBezige bij49
Lagae RaphaelBordeaux48
Lagae RaphaelEdelsteen slijpen47
Lagae RaphaelThee plukster48
Lagae RaphaelTrapop48
Lagae RaphaelTrappenhuis51
Barbe HeinAfrikaanse Nimmerzat49
Barbe HeinDe paaljongen46
Barbe HeinAquashop49
Barbe HeinThe colgategirl47
Barbe HeinHvitsekur, Ijsland55
Barbe HeinKenian Cheetah50
Barbe HeinPrewalski Horses50
Vergote DirkBoomklever54
Vergote DirkCitroenvlinder47
Vergote DirkHeidelibel51
Vergote DirkIn de bocht52
Vergote DirkReflection of nature56
Vergote DirkSamen aan de dis54
Vergote DirkSurfjumper53
Barbe EricDelmotte48
Barbe EricGeen oorlog meer49
Barbe Ericonleesbaar45
Barbe EricSchilderkunst44
Barbe EricStand-up paddle surfing47
Barbe EricThe day after51
Barbe EricWasbeurt49
Cloet Jean-Marieuitgeteld50
Cloet Jean-Mariegenieten49
Cloet Jean-Marie4opeenrij47
Cloet Jean-Marieoei teveel48
Cloet Jean-MarieZT0347
Cloet Jean-MarieAapie52
Cloet Jean-Mariebeklimming52
Vergote ElienDjemaa El Fna46
Vergote ElienEindstation49
Vergote ElienLe Petit Marcel49
Vergote ElienSiësta48
Vergote ElienThe long road47
Vergote ElienThe making of argan oil49
Vergote ElienZwerver in Essaouira49

Bekijk hier de resultaten van onze themawedstrijd “Vrij” 2017  GROEP B

NaamTitelPunten
Bruggeman FransBésalu (Sp)38
Bruggeman FransEstartite37
Bruggeman FransGerona37
Bruggeman FransPlace d'Espagne39
Bruggeman FransSteegje Gerona37
Bruggeman Franstoreador36
Bruggeman FransWindmolen in Consuegra (Sp)42
Reynaert MarcBosje43
Reynaert MarcEverzwijnhoekpad41
Reynaert MarcKoe Loe kijkt toe41
Reynaert MarcMorningsun44
Reynaert MarcOranjekruid45
Reynaert MarcPlaffeturende poes44
Reynaert MarcVan Bilsen Kenneth44
Hostens LukNyork37
Hostens LukStlde43
Hostens LukToscane 142
Hostens LukToscane 245
Hostens LukToscane 352
Hostens LukToscane 448
Hostens LukToscane 549
Wallaert Kristijnherfst37
Wallaert Kristijnkindervreugde38
Wallaert Kristijnligusterpijlstaart47
Wallaert KristijnLongemer46
Wallaert Kristijnmijn eerste foto38
Wallaert KristijnOostende voor anker38
Wallaert Kristijnpaddestoelen46
Vanzieleghem EricAvondschemering in Cornwall43
Vanzieleghem EricAvondwandeling40
Vanzieleghem EricDe Winterfotograaf45
Vanzieleghem EricExmoor46
Vanzieleghem EricHerfstwandeling44
Vanzieleghem EricWald im Pinzgau46
Vanzieleghem EricZeezicht44
Parmentier Dannyvenkel39
Parmentier Dannydikke vrienden43
Parmentier Dannygolfbal46
Parmentier Dannymolen46
Parmentier Dannymystery46
Parmentier Dannypoes48
Parmentier Dannystartrek42
Parmentier JonasDe Groene Mamba48
Parmentier JonasBrug36
Parmentier JonasEen hop46
Parmentier JonasIn front of the castle40
Parmentier JonasJökulsárlón gletsjermeer47
Parmentier JonasKirkjufell46
Parmentier JonasZebra's42
Vandeplassche RolandCorfu39
Vandeplassche Rolandde berm37
Vandeplassche Rolandkeurder34
Vandeplassche Rolandrietbinder37
Vandeplassche Rolandskiereiland43
Vandeplassche RolandSveti Stefa40
Vandeplassche Rolandwaterskie39
Delbecque CatharineAllerzielen35
Delbecque CatharineHimba kinderen43
Delbecque CatharineHoutbay Zuid-Afrika39
Delbecque CatharineIk ben zo moe42
Delbecque CatharinePorseleinzwam50
Delbecque CatharineRijstpap met gouden lepeltjes37
Delbecque CatharineSpring36
Chiers JohanAlice42
Chiers JohanAna 0136
Chiers JohanAna 0238
Chiers JohanAnastasia37
Chiers JohanDaisy42
Chiers JohanJana37
Chiers JohanSara Scarlet42
Breyne RikAlpenrit38
Breyne RikAvondwandeling34
Breyne RikGroene Lakenhalle42
Breyne RikHaven Zeebrugge41
Breyne RikLenteveld44
Breyne RikOnder brug37
Breyne RikWindkracht38
Cottyn Jacquesbrasseur37
Cottyn Jacqueseindezomer40
Cottyn Jacqueshappybday36
Cottyn Jacquesmidsommer44
Cottyn Jacquesoostende 35
Cottyn Jacquespano48
Cottyn Jacquesvlaskapellen40
Verhaeghe GinoBlankenberge pier46
Verhaeghe GinoBrugge minnewater43
Verhaeghe GinoBrugge38
Verhaeghe Ginode gavers33
Verhaeghe Ginogolden classic34
Verhaeghe Ginopaddestoelen39
Verhaeghe GinoZonnebeke40

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de publieke activiteiten van fotoclub Digitaal Zien.

Wij hebben uw inschrijving goed ontvangen. Dankjewel!

Pin It on Pinterest